Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı, vekilini bağrına bastı

Torbalı, vekilini bağrına bastı

Milletvekili seçildiği günden bu yana Torbalı’ya sayısız hizmet ve eser kazandıran Torbalı’nın evladı AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya her gittiği mahallede yoğun sevgi seli ile karşılanıyor. Bu akşam da Ahmetli, Yeniköy ve Özbey Mahallesi’ni ziyaret eden Kaya’ya vatandaşın ilgisi yoğun oldu. Mitinge dönüşen mahalle ziyaretinde Torbalılı hemşehrileri ile bir araya gelen Kaya, ilçeye ve bölgeye kazandırılan eser ve hizmetleri sayarak 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

MUHTARLARDAN KAYA’YA TEŞEKKÜR

Ulaşım, altyapı, eğitim ve sağlık alanında Torbalı’ya sayısız eser kazandıran, ilçeye kurulan fabrika ve organize sanayi bölgeleriyle istihdama ciddi katkılar sağlayan, çevreye ve doğaya zarar verecek tesislerin kurulmasını engelleyen, tapu sorununu çözüp Torbalı’nın köylerine kadar doğalgaz hizmeti getiren Kaya’ya mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri teşekkür ettiler.

TORBALI’NIN DESTEĞİ VEKİLİN ELİNİ GÜÇLENDİRECEK

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destek isteyen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “İlçemize kazandırdığımız hizmetlerin devamı için elimizi güçlendirin. Vereceğiniz her oy Torbalı’ya, Torbalı’nın köylerine, mahallelerine hizmet olarak geri dönecek. Oyunuzu hiç bilmediğiniz, tanımadığınız, Torbalı’ya hiç gelmemiş, 20 yıldır ilçeye bir çivi bile çakmamış kişilere vermeyin. Daha önceki seçimlerde buraya geldiğimde, siz oy verseniz de vermeseniz de ben Torbalı’ya, Torbalı’nın köylerine, Torbalı’nın evlatlarına hizmet edeceğim demiştim. Seçimden sonra da aldığımız oya bakmadan her mahalleye ihtiyacı doğrultusunda elimizden gelen hizmeti sağladık, yıllardır çözülemeyen sorunları bir bir çözüyoruz. Biz ilçemize, ilçemizin insanlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Siz bizim elimizi güçlendirin, biz de hizmetlerimize daha güçlü bir şekilde devam edelim” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ