Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çiftçilerin sorunlarını dinledi

Çiftçilerin sorunlarını dinledi

Eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Torbalı Ziraat Odası’nı ziyaret etti. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, Torbalı Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Özkan Burgaz, önceki dönem Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Akbıyık’ın da eşlik ettiği Pakdemirli, Ziraat Odası delegeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

GİRGİN; “HER SORUNUMUZLA İLGİLENDİ”

Ziyaretinden dolayı Pakdemirli’ye teşekkür eden Torbalı Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, “Sayın bakanımızın bakanlığı döneminde kapısını çok çaldık. Kendisi de Torbalılı bir hemşehrimiz olarak bizleri hiç geri çevirmedi. Her sorunumuzla yakından ilgilendi. Bugün de kendisini odamızda ağırlıyoruz, ziyaretinden dolayı kendisine Torbalı Ziraat Odamız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

PAKDEMİRLİ; “VATANDAŞ OLARAK BURADAYIM”

Hiçbir yere aday olmadığını ve aktif bir görevinin bulunmadığını belirten eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Bugün bir vatandaş olarak buradayım. Önümüzde Türkiye için çok önemli bir seçim süreci var. Erdoğan’ın karşısında başını Kemal Kılıçdaroğlu’nun çektiği 9-10 kişilik bir komite bulunuyor. Türkiye, bir komite tarafından yönetilemeyecek kadar büyük ve güçlü bir ülke. Bu yönetim anlayışını Türkiye’ye layık görenlerin kimler olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin huzuru, güveni ve refahı için sizlerden Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ