Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de çember daralıyor!

CHP’de çember daralıyor!

Dün gece yarısı görevden alınan Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in ardından bugün de Medya ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan görevden alındı.

KILIÇDAROĞLU’NA PARTİ İÇİ OPERASYON İDDİASI

Seçim akşamı sağlıklı bir veri akışı sağlamayan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile parti örgütlerini bilerek ve isteyerek yanlış yönlendirdikleri iddia edilen isimlerin Kılıçdaroğlu’na seçim kaybettirmek istedikleri CHP kulislerinde dile getiriliyor.

ANKARA’DA TUTUNACAK DALI KALMADI

Bugüne kadar CHP Genel Merkezi’nde Onursal Adıgüzel ve Tuncay Özkan gibi isimlerin desteği ile Torbalı’da İlçe Başkanı olan Övünç Demir’in, görevden almalar sonrası CHP Genel Merkezi’nde tutunacak dalı kalmadı.

SIRA KİMDE DİYE YAZMIŞTIK

Onursal Adıgüzel’in görevden alınmasının ardından bugün Gazete Torbalı olarak yaptığımız haberde “Sırada kim var?” diye sormuştuk. Birkaç saat sonra Tuncay Özkan’ın da görevden alınması haklılığımızı ortaya koymuş oldu.

İLÇE ÖRGÜTLERİNE DE SIRA GELECEK

CHP Genel Merkezi’nde yaşanan kaosun devam etmesi ve sıranın il ve ilçe örgütlerine de gelmesi bekleniyor. Özellikle ittifaktan yeteri kadar destek alınmaması ve yüzde 1 oy karşılığında CHP’nin 40’a yakın milletvekilini başka partilere vermesinin faturasının ilçe örgütlerine kesilmesi bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ