Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP ve İyi Parti “Baypas” edildi

CHP ve İyi Parti “Baypas” edildi

14 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi devam ederken parti binası önünde sahne kurup kutlama hazırlıkları yapan CHP Torbalı İlçe Örgütü, Genel Merkez tarafından paypas edildi. CHP Genel Merkezi’nde alınan karara göre Deva Partisi’nden milletvekili seçilen Seda Kaya Ösen, Torbalı’ya “kayyum yetkilerine sahip” koordinatör olarak atandı. Millet İttifakı bünyesinde bulunan CHP, İyi Parti, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi, Deva Partili milletvekilinin uygun gördüğü şekilde program yapabilecekler.

0,3 OY İLE MİLLET İTTİFAKI’NI YÖNETECEK

CHP Genel Merkezi’nin bu kararı ilçedeki CHP, İyi Parti, Saadet ve Gelecek Partileri tarafından tepkiyle karşılandı. CHP’nin 6, İyi Parti’nin 2 milletvekili olan İzmir Birinci Bölgede Torbalı’nın 0,3 oyu olan bir partinin milletvekiline bırakılması kulisleri hareketlendirdi.

SEÇİMDEN SONRA NE OLACAK?

İkinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle şimdilik baypas kararı alan CHP ve İyi Parti yönetimlerinin, seçimden sonra nasıl bir yol izleyecekleri merak konusu oldu. Kulislerden edinilen bilgilere göre seçimden sonra hem Övünç Demir’in hem de Ahmet Künarlıoğlu’nun görevden alınabileceği konuşuluyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ