Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

1 günde 8 köye gitti

1 günde 8 köye gitti

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Pazar günü Torbalı’nın köylerini ziyaret etti. 14 Mayıs’ta AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Torbalılı hemşehrilerine teşekkür eden Kaya, gittiği köylerde doğalgaz müjdesi verdi

Torbalı’nın evladı, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya bugün Atalan, Subaşı, Pamukyazı, Yeşilköy, Demirci, Yoğurtçular, Ahmetli ve Yeniköy’e ziyaretler gerçekleştirdi. Her gittiği yerde büyük bir coşku ve sevgi ile karşılanan Vekil Kaya, 14 Mayıs seçimlerinde hem AK Parti’ye, hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren vatandaşlara teşekkür ederek, aynı desteğin 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde de artarak devam etmesini istedi. Köylere bir de doğalgaz müjdesi veren Kaya, “Bu bölgenin bir evladı olarak sizlere hizmet etmek benim boynumun borcudur. Bu dönem Torbalı’da doğalgaz gitmeyen köy kalmayacak” dedi. Kaya’ya ziyaretlerinde AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar ve önceki dönem Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez de eşlik ettiler.

YERLERİNİZİ SATMAYIN

Köy içi imarı 200 metre genişlettiklerini belirten Kaya, “Çıkardığımız yasa ile köy içi imarını son haneden itibaren 200 metre genişlettik ama İzmir Büyükşehir Belediyesi henüz belediye meclisinde bir karar alamadı. Bir kuruş ödemeden arsalarınıza evlerinizi inşa edebileceksiniz. Bu karar meclisten geçtikten sonra yerlerinizin değeri iki-üç kat artacak. CHP’li bazı üst düzey siyasetçi ve yöneticilerin Torbalı’nın köylerinde tarla fiyatına imarlı yer satın almaya çalıştıklarını duyuyoruz. Yerlerinizi satmayın. Bir yasa da su fiyatları ile ilgili çıkardık. Normalde şu an ödediğinizin yarısı kadar su faturası ödemeniz lazım. Ama CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi sizden daha fazla para almak için bu kararı uygulamıyor” dedi.

25 YILDIR KANALİZASYON YAPAMIYORLAR

Torbalı’nın birçok bölgesinde kanalizasyon olmadığını belirten Kaya, “Torbalı’nın halini görüyorsunuz, birçok köy ve mahallede 25 yıldır kanalizasyon bile yapamıyorlar. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu her yere afiş asmış sana söz diye. 25 yıldır hep söz! İcraat yok, hizmet yok, eser yok! Onların kanalizasyon bile yapmadığı yerlere biz şimdi doğalgaz getiriyoruz. Benim hemşehrilerim hizmetin en iyisine, en güzeline layık. Köylerde doğalgazı kullanmaya başladık, bazı köylerde çalışmalar devam ediyor. Size söz veriyorum, bu dönem Torbalı’da doğalgaz gitmeyen köy kalmayacak” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ