Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Belediye bu kez “daire” satıyor

Belediye bu kez “daire” satıyor

Torbalı Belediyesi Haziran ayı olağan belediye meclis toplantısı bugün saat 16.00’da gerçekleşecek. Toplantının ana gündem maddeleri arasında yine satışlar bulunuyor

Torbalı Belediye meclisi konut satışı gündemi ile bugün toplanıyor. Saat 16.00’da gerçekleşecek olan toplantıda Torbalı ve Ayrancılar’da bulunan belediye taşınmazlarının önemli bir kısmı için satış kararı alınacak. Kararın gündeme alınmasına sert tepki gösteren AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin üzerinden bir hafta bile geçmeden, belediye yönetiminin konut satışı yapması anlaşılır bir şey değil. Yangından mal kaçırır gibi bu aceleniz nedir? Ortada bir tane hizmet yok, buradan gelecek olan parayı nerede kullanacaksınız? Cumhur İttifakı olarak böyle bir satışa onay vermemiz mümkün değil” dedi.

“7-8 AYINIZ KALDI”

Yerel seçime kısa bir süre kaldığını hatırlatan Çağlar, “Şurada 7-8 ay sonra yerel seçime gideceğiz. Giderayak belediyenin içini boşaltmayın. Lafa gelince borcumuz yok kasamız dolu diyorsunuz, ama satışlara devam ediyorsunuz. İlçeye bir tane hizmet yapmadan, belediyenin mülklerini satıyorsunuz. Bu halk sandıkta bunun hesabını size sorar” dedi.

CHP’Lİ MECLİS ÜYELERİNE SESLENDİ

Çağlar, “Buradan sağduyulu CHP’li belediye meclis üyelerine sesleniyorum. Bu karara ortak olmayın. Belediye yönetimi zaten 7-8 ay sonra bu yönetim anlayışı ile bir daha o koltuklarda zor oturur. Bu yönetim anlayışı sizlere de çok büyük zarar veriyor. Özellikle 3-5 kişinin aldığı bu tür kararlara siz de itiraz edin. Bu ilçe hepimizin. Bu yanlışlara sizler de sessiz kalmayın. Siyaset kuruş işi değil, duruş işidir. Aynı dik duruşu Torbalı halkı sizlerden de bekliyor” şeklinde konuştu.

İşte satılacak yerlerin listesi;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ