Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Erdoğan’a oy verenleri sürdüler!

Erdoğan’a oy verenleri sürdüler!

Daha önce AK Parti döneminde işe alındığı için yüzlerce emekçiyi işten çıkaran, AK Parti’ye oy verdiği için onlarca esnafı mağdur eden, memurlarını 10 bin nüfuslu bir ilçeye sürgün gönderen Torbalı Belediyesi bu kez de Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdiğinden şüphelendiği onlarca işçinin yerini değiştirdi. İşçilere mobbing yapan Torbalı Belediyesi’ne tepki gösteren AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, “8 ayınız kaldı” dedi

“8 AY SONRA GİDECEKSİNİZ”

Ekmekle oynamanın hiçbir siyasete sığmayacağını belirten Çağlar, “Emek en yüce değerdir diyoruz ama Torbalı Belediyesi bizleri her fırsatta şaşırtmayı beceriyor. Siyasi görüşünden dolayı, siyasi tercihinden dolayı insanların işiyle, aşıyla, ekmeğiyle oynayan Torbalı Belediyesi’ne sesleniyorum; şurada 8 ay gibi bir süreniz kaldı. 2024 seçimlerinde Torbalı halkı sandıkta size gereken dersi zaten verecek. Bari bu süre içerisinde bir defa da olsa doğru olanı yapın ki 8 ay sonra bırakıp gittiğinizde insanlara selam verecek yüzünüz olsun” dedi.

“EKMEĞİN SİYASETİ OLMAZ”

İnsanların ekmek mücadelesi verdiklerini hatırlatan Çağlar, “Bizler; insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile tüm halkımızı kucaklıyoruz. Hangi siyasi görüşte olursa olsun belediye çalışanlarımızın hakkını savunmak da boynumuzun borcudur. Siyasi tercihinden dolayı insanlara baskı yapılmasına, başka yerlere sürgün edilmesine göz yumamayız. Belediye yönetimi bu anlayışı derhal terk etmelidir. İnsanları destekledikleri siyasi partilere göre ayırmak, hiçbir siyasete sığmaz” dedi.

“KENDİ BECERİKSİZLİĞİNİZİ BU ŞEKİLDE ÖRTEMEZSİNİZ”

Torbalı halkı sağduyulu bir şekilde sandığa gidip, siyasi tercihine göre oyunu kullanmıştır diyen Çağlar, “Çıkan sonucu beğenmeyip, suçu belediye çalışanlarına yükleyen belediye yönetimi, bu şekilde kendi beceriksizliğini örtemez. 5 yıldır bu ilçeye ne hizmet yaptınız da şimdi sandıkta oy bekliyorsunuz? Bu agresif tavırlarınız 2024 yerel seçim sonucunu da şimdiden gösteriyor. 2024’te siz gideceksiniz, sizin ardınızdan adil, adaletli, tüm Torbalı’yı kucaklayacak, işçiden ve emekçiden yana olacak, Torbalı’ya hizmet edecek bir Cumhur İttifakı belediyesi gelecek” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ