Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Videolarını kaldırttılar!

Videolarını kaldırttılar!

Torbalılı iş insanı Aytekin Yıldırım’ın belediye aleyhindeki açıklamalarını daha önce gündeme taşımıştık. Yıldırım, aynı açıklamaları youtube videoları ile de gündeme taşımıştı. Aytekin Yıldırım’ın belediyeyi hedef alan vurgun iddialarının videoları, yayından kaldırıldı. Aytekin, yeni bir açıklama yaparak bu videoların kimler tarafından kaldırtıldığını sordu.

“BELEDİYEYE MİLYONLUK ZARAR”

Yıldırım, yaptığı açıklamada; “Torbalı’da 1098 adada bulunan yeri satın aldım. Ön tarafındaki belediye yeri ile beraber kat karşılığı bir anlaşmaya vardık. Ancak daha sonra araya başkaları girdi ve dönemin belediye başkanı merhum İsmail Uygur ile anlaşmamız bozuldu. Bunun üzerine ben de yerimi sattım. Ancak daha sonra bu yeri alanlar, ön taraftaki belediye arazisi ile takas yaptılar. 20 dairelik yeri verip, 110 dairelik yeri aldılar. Burada çok ciddi bir kamu zararı var. Torbalı Belediyesi birileri tarafından bilerek ve isteyerek zarara uğratıldı. Bu zararı dile getirdiğim videolar internetten kaldırtıldı. Torbalı Belediyesi ise suskunluğunu koruyor ve kamuoyuna bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Açıklamalarım kimleri rahatsız etti? Videolarımın yayınlandığı internet sitesini ne şekilde ikna ettiniz?” dedi.

“SUSMAYACAĞIM”

Yıldırım, “Ne yaparlarsa yapsınlar susmayacağım. Torbalı’nın ve Torbalı Belediyesi’nin uğratıldığı bu zararın üstünü kimse kapatamayacak. Yargı önünde de bu kişilerle hesaplaşacağız. Bu vurgunu açığa çıkarıp, sorumluların ceza alması için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ