Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yerel seçimi de kazanacağız

Yerel seçimi de kazanacağız

AK Parti İzmir Milletvekilleri bayram öncesi Torbalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Alpay Özalan ve Mehmet Ali Çelebi’nin gerçekleştirdiği ziyarete partili vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. İlçe binası önünde partililerle bir araya gelen milletvekilleri, esnaf ziyaretleri de yaparak seçimde verdikleri destek nedeniyle Torbalı halkına teşekkür ettiler.

KASAPOĞLU, “2024’TE TORBALI’DA DESTEN YAZACAĞIZ”

Torbalı’nın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destan yazdığını ifade eden Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, “2024 yerel seçimlerinde Torbalı’da destan yazacağız. 30 ilçe ile beraber İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanacağız. Bu vesile tüm Torbalı halkının mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

KAYA, “TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Seçim süreci boyunca gecesini gündüzüne katan siz değerli teşkilat mensuplarımıza ve seçimde verdikleri güçlü destek nedeniyle tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Aynı gayretle çalışarak başta Torbalı olmak üzere İzmir’in 30 ilçesinde birinci parti olacağız” dedi.

YÜĞRÜK, “YEREL SEÇİMİ DE KAZANACAĞIZ”

AK Partili milletvekillerini yüzlerce vatandaş ile beraber ilçe binası önünde karşılayan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Torbalı halkı her seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti’ye ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini yineledi. Bu desteğin çok daha güçlü bir şekilde önümüzdeki yerel seçimde de süreceğini ve Torbalı’da Cumhur İttifakı olarak yerel seçimi de kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ