Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Demir’in yanında bir tek İpekli kaldı!

Demir’in yanında bir tek İpekli kaldı!

CHP Torbalı İlçe Örgütü’nde kongre takvimi işlemeye başladı. Kongrede adaylığını açıklayan ilk isim CHP’li Belediye Meclis üyesi Mesut Güler olurken, mevcut ilçe yönetiminden adaylıkla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Kulislerde edinilen bilgilere göre kongrede beraber hareket eden CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir ile 28.Dönem milletvekili adayı Sefer İpekli, önce delege listelerini görmek istiyorlar. Delege seçimlerinde başarılı olmaları halinde ilçe başkanlığı için adaylık gündeme gelecek.

2024’TE ADAY OLACAK İSİMLERE ENGEL GELEBİLİR

CHP’de konuşulan bir diğer iddia da 2024 seçimlerinde belediye başkan adayı olmak isteyenlerin ilçe başkanlığına aday olamayacakları yönünde. 5-6 ay sonra ilçe başkanının istifa edip belediye başkanlığına aday olması, ilçe yöneticilerinin de belediye meclis üyeliği için istifa etmesi ilçe yönetiminin dağılmasına sebep olacağı için CHP Genel Merkezi’nden bu yönde bir talimat gelmesi bekleniyor.

DEMİR İLE İPEKLİ ORTAK HAREKET EDİYOR

CHP’nin Torbalı’daki tüm programlarında yan yana gelen Övünç Demir ile Sefer İpekli, ilçe kongresinde de ortak hareket ediyorlar. Demir ile İpekli’nin hem delege listelerini, hem de ilçe yönetimini beraber yapmaları, kongreden sonra da beraber siyaset yapmaları bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ