Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Hem esnaf, hem de vatandaş cezalandırılıyor!

Hem esnaf, hem de vatandaş cezalandırılıyor!

Torbalı’nın en önemli simgelerinden olan ve bölgenin en büyük pazarlarından olan Perşembe Pazarı’nın yerinin değiştirilmesine bir tepki de AK Parti’den geldi. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük yaptığı açıklama ile pazarcı esnafının ve Torbalı halkının yanında olduklarını belirtti. Torbalı’da zulüm belediyeciliğinin devam ettiğini belirten Yüğrük, “5 yıldır Torbalı’ya çivi bile çakmayan CHP’li Torbalı Belediyesi şimdi de aldığı keyfi kararla Pazar yerini değiştiriyor. Alpkent Pazaryerini de daha önce aynı zihniyetle değiştirmiş tüm itirazlarımıza rağmen Torbalı halkının ve pazarcı esnafının sesine kulak asmamıştı” dedi.

“ORTAK AKIL İLE KARAR ALINMALIYDI”

CHP’li Torbalı Belediyesi’nin almış olduğu kararın keyfi olduğuna dikkat çeken Yüğrük, “Bu karar alınırken Torbalı’nın fiziki şartları göz önüne alınmadı. Yıllardan beridir mevcut yerinde kurulan Perşembe Pazarı, Torbalı’nın tarihi ve kültürel bir mirasıdır. Şimdi hiçbir gerekçe sunmadan ve yeni pazaryeri tam olarak hazır hale getirilmeden pazarcı esnafına tezgahınızı toplayıp gidin demek zulüm belediyeciliğidir. CHP’li belediye yönetimi bu kararı alırken hem pazarcı esnafının, hem çarşı esnafının, hem de Torbalı halkının görüşünü almalıydı. Ama geldiğimiz noktada görüyoruz ki CHP’li belediye yönetimi ben istedim oldu anlayışı ile hareket ediyor. Esnaf ve vatandaşla inada girerek bir ilçe yönetilemez” dedi.

“ESNAFIMIZIN VE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Torbalı Belediyesi’nin keyfi uygulamalarına karşı Torbalı halkının ve pazarcı esnafının yanında olduklarını belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “5 yıldır Torbalı’ya bir tane hizmet yapmayan CHP’li belediye yönetimi giderayak Pazar yerini de değiştiriyor. 2019 yılından bu yana ilçeye bir tane hizmet yapmadıkları gibi olanı da bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. CHP’nin Torbalı’daki zulüm belediyeciliği anlayışına karşı olarak bizler AK Parti olarak esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz. 2024 yerel seçimlerinde Torbalı’yı CHP zulmünden kurtarıp kısa sürede tüm mağduriyetleri gidereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ