Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar, Tekin’in yüzüne söyledi!

Çağlar, Tekin’in yüzüne söyledi!

Torbalı Belediyesi’nin Perşembe Pazarı’nı taşıması gündemden düşmüyor. Pazarcı esnafının ve Torbalı halkının tepkilerine rağmen kararından geri adım atmayan CHP’li Torbalı Belediyesi’ne her kesimden tepki yağıyor. Son olarak bugün gerçekleşen Belediye Meclis toplantısında konuyu gündeme getiren AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, pazarcıların mağduriyetini dile getirdi. Belediye meclis toplantısına AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük de katıldı.

ÇAĞLAR: “BU VEBALİ ALIYOR MUSUNUZ?”

TEKİN: “EVET ALIYORUM”

Kamuoyunun merak ettiği soruları Belediye Başkanı Mithat Tekin’in yüzüne soran AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, “Torbalı’ya kent meydanı yapacak gerekçesiyle bitmiş belediye hizmet binasını İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne verdiniz. Sonra da pazaryeri yapılmadan Pazarcı esnafı yerinden ettiniz. Üstüne Büyükşehir’in yapacağı meydan projesi için de Torbalı Belediyesi olarak ihaleye çıktınız. Şimdi Büyükşehir Belediyesi bu parayı ödemezse, onlara verdiğiniz belediye hizmet binası ne olacak? Mithat Tekin olarak bu vebali alıyor musunuz?” dedi.

ÇAĞLAR’DAN MİTHAT TEKİN’E 7 SORU

Belediye meclis toplantısında konuşan AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, Belediye Başkanı Mithat Tekin’e 7 soru sordu. Çağlar, “Meydan projesine ne zaman başlayacaksınız? Bu proje ne kadar sürede tamamlanacak? Bu ihalenin toplam bedeli ne kadar? Çıktığınız ihale anahtar teslim mi yoksa sadece kaba inşaat mı? Pazarcı esnafının ve belediyenin dükkanlarında bulunan esnafın borçları için bir kolaylık sağlayacak mısınız? İhalenin bedelini siz mi ödeyeceksiniz yoksa Büyükşehir Belediyesi mi? Büyükşehir bu parayı ödemezse ve bu para Torbalı’nın cebinden çıkarsa Torbalı halkına bunun hesabını verebilecek misiniz?”

İşte o görüşme;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ