Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AHMET AKIN’I MAHALLEYE GÖTÜRDÜLER

AHMET AKIN’I MAHALLEYE GÖTÜRDÜLER

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın dün Torbalı’ya geldi. Ziyaretin detaylarına gireceğim ama önce Ahmet Akın’ın başına gelenleri yazmak istiyorum.

CHP Milletvekili adayı Sefer İpekli ile İlçe Başkanı Hakkı Polat’ın tiyatro yeteneğini zaten ilçe kongresinden biliyoruz. Benzer bir komedi gösterisini de Atatürk Mahallesi’nde sergilemişler.

Ahmet Akın’ı mahalle ziyaretleri kapsamında Atatürk Mahallesi’ne götürmüşler. Yaşlı bir amcamız yanlarına gelip mahalledeki belediye parkının virane halde olduğunu söylemiş. İlçe Başkanı Hakkı Polat da “Evet ben de biliyorum o parkı, harap halde” deyince Ahmet Akın da “Yürüyün gidip bakalım o zaman” demiş.

Gidip bakmışlar ki park harap halde falan değil. Gayet temiz ve çocuklar oynuyor.

İlçe Başkanı Hakkı Polat da “O park burası değil, şurada yukarıda bir park var, orasıydı” deyince Ahmet Akın, “İyi o zaman oraya da gidelim” demiş.

Gidip bakmışlar o park da gayet temiz ve çocuklar oynuyor.

Bunun üzerine Sefer İpekli, İlçe Başkanı Hakkı Polat’a çemkirip, “Sen niye karıştırıyorsun, bilmiyorsan karışma, ne yapmaya çalışıyorsun” demiş.

İlçe Başkanı Hakkı Polat da, “Efendim ben buraları fazla bilmiyorum” demiş.

Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın da, “Siz benimle alay mı ediyorsunuz, madem bilmiyorsunuz ne diye getirdiniz beni buraya o zaman” deyip çekip gitmiş oradan.

Hakkı Polat belki de belediye yönetiminin beceriksizliğini Ahmet Akın’a göstermek istedi. Malum kongrede söz vermişti, Övünç Demir’i layık(!) olduğu yere taşıyana kadar çalışacaktı. Mevcut belediye yönetimini kötülemek için her yol mübah olabilir kendisi için.

Ama eline-yüzüne bulaştırdı…

Ahmet Akın’ın asıl ziyaret sebebi pazaryerinin taşınma konusu. Bu konuda birçok pazarcı esnafı CHP Genel Merkezi’ne şikayette bulundular. Belediye Başkanı Mithat Tekin de gidip CHP Genel Merkezi’nde meydan projesini anlattı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu da projeye onay verip, Mithat Tekin’i gönderdi. Ancak Ahmet Akın’ı gönderip yerinde inceleme yapmasını istemiş olabilir.

Ahmet Akın da Torbalı’ya gelerek pazarcı esnafını ziyaret etti. Şikayetleri dinledi. Oda başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Meydan projesinin yapılacağı yeri inceledi.

Aldığım duyumlara göre de projenin devam etmesini istemiş.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ