Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Soğukçeşme’ye deneyimli terapist

Soğukçeşme’ye deneyimli terapist

Uzman kadrosuyla hizmet veren Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi gücüne güç katmaya devam ediyor. Daha önce bünyesine alanında uzman birçok isim katan Soğukçeşme Rehabilitasyon Merkezi, şimdi de birçok kurumdaki başarısıyla dikkat çeken Dil ve Konuşma Terspisti Aylin Payzunlar Memiş’i kadrosuna kattı. Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden 2019 yılında mezun olan Memiş, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde birçok kurumda görev yaptı. Başarıları ile dikkat çeken Memiş, Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde konuşma sorunu yaşayan öğrencilere hizmet verecek. Memiş, prompt ve floortime terapisi de verecek.

KONUŞMA SORUNU YAŞAYANLARIN ADRESİ SOĞUKÇEŞME

Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin uzman kadrosunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirten kurum Müdürü Psk. Gökhan Ezgin, “Aylin hocamız kurumumuz bünyesinde hizmet vermeye başladı. Dil ve konuşma terapisi, ses ve yutma süreçlerinin gelişimi, değerlendirilmesi, tanılanması ve rehabilitasyon sürecinde öğrencilerimize yardımcı olacak. Gelişimsel ve edinilmiş dil bozuklukları, kekemelik, konuşma sesi bozuklukları, motor konuşma bozuklukları, ses ve yutma sorunlarında öğrencilerimize hizmet vereceğiz. Bu konuda sorun yaşayan vatandaşlarımızı kurumumuza davet ediyoruz” dedi.

HİZMET KALİTESİYLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Uzman kadrosu ve hizmet kalitesi ile adından söz ettiren Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sahibi Selahattin Soğukçeşme, “Kurumumuz, insan odaklı kaliteli eğitimi ile öğrencilerimize hizmet vermeye devam ediyor. öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve bölgemizin taleplerine göre kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz. Son olarak Dil ve Konuşma Terapisti Aylin hocamız göreve başladı, kendisine hayırlı olsun. Çalışmalarından dolayı Kurum Müdürümüz Psk.Gökhan Ezgin’e de teşekkür ediyorum” dedi.

ÖZEL Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres: Muratbey Mah, 3532 Sk, NO: 12 Muratbey-Torbalı

Telefon: 0232 856 29 79

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ