Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Sıla İlgi Akkaş’tan ’10 Kasım’ mesajı

Sıla İlgi Akkaş’tan ’10 Kasım’ mesajı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Sıla İlgi Akkaş, “Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet’in değerlerini yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için el birliğiyle çalışmalıyız. Büyük önderimizin mirası önünde saygıyla eğiliyor, onun izinde yürümeye devam etme kararlılığını bir kez daha yineliyoruz” ifadelerini kullandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Sıla İlgi Akkaş, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İlgi Akkaş mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının yıl dönümü. Büyük önderimizi saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.

Atatürk, sadece bağımsızlığımızın sembolü olmakla kalmadı, aynı zamanda bize çağdaş, aydınlık ve ilerici bir Türkiye’nin kapılarını araladı. Onun vizyonu, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine taşıma azmi, bugün hala yolumuzu aydınlatıyor.

Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı mirası daha da güçlü bir şekilde koruma ve yaşatma sorumluluğunu taşıyoruz. Birbirimize kenetlenerek, ülkemizi daha ileri taşımak, demokrasi ve insan haklarına olan inancımızı güçlendirmek en büyük görevimiz.

Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet’in değerlerini yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için el birliğiyle çalışmalıyız. Büyük önderimizin mirası önünde saygıyla eğiliyor, onun izinde yürümeye devam etme kararlılığını bir kez daha yineliyoruz.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ