Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Adaylık dosyasını teslim etti

Adaylık dosyasını teslim etti

Uzun süreden beridir kamuoyunda AK Parti’den aday olacağı konuşulan önceki dönem Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Değer, bugün resmi başvurusunu yaparak 2024 yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adaylığını ilan etti. Adaylık dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Metin Yüğrük’e teslim eden Değer, Torbalı’ya değer katacak projeleriyle yola çıktı. Özellikle genç seçmene hitap eden Yunus Değer, önceki dönemde Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı olarak gençlere yönelik önemli hizmetlerde bulundu. Başkan yardımcılığı döneminde ilçede gerçekleştirilen sportif ve kültürel faaliyetlerle gençlerin gönlünde taht kuran Yunus başkan, 2024 yerel seçimlerini gençlerin desteği ile kazanacaklarını söyledi.

“TORBALI’NIN KAYBEDECEK BİR 5 YILI DAHA YOK”

2019-2024 yılları arasında Torbalı’nın 5 yıl kaybettiğini dile getiren AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Yunus Değer, “Mevcut belediye yönetimi ve kendi partisi içinde geçen kısır çekişmeler nedeniyle Torbalı’mız 5 yıllık süreyi maalesef hizmetsiz geçirdi. Bu süre içerisinde gerek altyapı, gerekse de şehirleşme anlamında ilçemiz çok büyük sorunlar yaşıyor. Yaşanan bu sorunlar, daha büyük ve telafisi olmayan felaketlere ulaşmadan önce ilçemizi bu yönetim anlayışından kurtarmamız gerekiyor. Torbalı’nın kaybedecek bir 5 yılı daha yok. Teknik ekibimizle beraber ilçemizin röntgenini çektik, acil çözüm bekleyen sorunlarını tespit ettik. Göreve geldiğimiz gün hizmet seferberliği başlatarak ilçemizin sorunlarına kalıcı çözümler üretip, hemşehrilerimizin taleplerini el birliği ile yerine getireceğiz. Bu anlamda çok güzel projelerimiz bulunuyor, ileriki süreçte bunları da hemşehrilerimizle paylaşacağız” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZLE BERABER YÖNETECEĞİZ”

Belediye yönetiminde özellikle gençlerin ve kadınların söz sahibi olacağını belirten Değer, “Gençlerimize büyük önem veriyoruz. Kadınlarımıza aynı şekilde söz hakkı vereceğiz. Belediyemizi tüm hemşehrilerimizle beraber yöneteceğiz. AK Parti olarak el ele omuz omuza yola çıktık. Bu yolda birbirinden değerli başka aday adayı arkadaşlarımız, ağabeylerimiz de var. Partimizin ilgili kurumları kimi aday olarak işaret ederse bizler de üzerimize düşeni yapıp sonuna kadar yanında olacağız. Cumhur İttifakı olarak el birliği ile 2024 yerel seçimlerini kazanacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. AK kadrolar hazır, Torbalı hazır, Cumhur İttifakı hazır, biz hazırız” ifadelerini kullandı. Adaylık başvurusu sonrası Yunus Değer’i tebrik eden AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Önceki Dönem Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Değer’in Torbalı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu aldık. Kendisi ve teşkilatımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ