Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de seçim takvimi açıklandı!

CHP’de seçim takvimi açıklandı!

Yerel Seçimler öncesi CHP’de seçim takvimi açıklandı. Seçim takviminin belirlenmesi ile birlikte CHP’de Belediye Başkanlık ve Meclis Üyeliği için başvurular başladı. Başvurular 28 Kasım’da sona erecek

TORBALI’DA çok sayıda ismin aday adaylığı başvurusu yapmayı bekliyor. Mevcut Belediye Başkanı Mithat Tekin başta olmak üzere, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sıla İlgi Akkaş, Cumhuriyet Halk Partisi eski İlçe Başkanı Övünç Demir, CHP’li Belediye Meclis Üyesi Yıldırım Baytekin, CHP’li Belediye Meclis Üyesi Sultan İpekli, Yıldız Sivrikaya, İbrahim Özel gibi birçok ismin adaylık başvurusu yapması bekleniyor.

ADAYLIK TAKVİMİ AÇIKLANDI

CHP, MYK Toplantısında Yerel Seçim için takvim açıklandı. Buna göre aday adaylık başvuruları başladı. 28 Kasım’a kadar sürecek olan başvurularda, Büyükşehir belediye başkan adayları 50 bin lira, büyük ilçe adayları 30 bin lira, küçük ilçe adayları ise 20 bin lira başvuru ve partiye katkı ücreti alınacak. Kamudan ve örgütten istifa etmesi gerekenler ise 1-5 Aralık tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek. Aday olacak Milletvekili, belediye başkanı, meclis üyelerinin ise istifası gerekmiyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ