Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da TİP kuruldu

Torbalı’da TİP kuruldu

Son genel seçimlerde oldukça yüksek bir oy alan ve seçim kampanyası ile birçok kesimin takdirini toplayan Erkan Baş liderliğindeki Türkiye İşçi Partisi, örgütlenme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda TİP Torbalı İlçe Örgütü de kuruldu. TİP’in kurucu ilçe başkanlığına Eyyüp Çiçek’in atanması bekleniyor. Hükümet Caddesi üzerinde ilçe binasını faaliyete geçiren Türkiye İşçi Partisi’nin Torbalı’da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

TİP’E GENÇ BAŞKAN

Türkiye İşçi Partisi Torbalı İlçe Başkanı olarak atanması beklenen Eyyüp Çiçek, 1993 Diyarbakır doğumlu. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi mezunu olan Çiçek, Bilgisayar Programcılığı yapıyor.

TORBALI’DA EMEĞİN VE EZİLENİN SESİ OLACAKLAR

Türkiye İşçi Partisi’nin her zaman emekten yana olduğunu belirten Çiçek, “Türkiye İşçi Partisi kurulduğu günden bu yana her zaman emekçinin, ezilenin, köylünün, çiftçinin, öğrencinin, gençlerimizin sesi olmuştur. Bizler de Torbalı’da emekten ve ezilenden yana olmak için Türkiye İşçi Partisi Torbalı İlçe Örgütü’nü kurmuş bulunuyoruz. Tüm Torbalılı hemşehrilerimizi de eşitlik ve özgürlük için, laik ve demokratik bir Türkiye için, Türkiye İşçi Partisi çatısı altında birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ