Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Efe Yakkan, Yıldırım Baytekin’i Ziyaret Etti

Efe Yakkan, Yıldırım Baytekin’i Ziyaret Etti

CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Efe Yakkan, parti içindeki demokratik sürecin bir parçası olarak, aynı göreve aday olan Yıldırım Baytekin’i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında yapılan açıklamada, Torbalı’nın eğitim alanına sağladığı katkılarla bilinen Yıldırım Baytekin ile dostça bir buluşma gerçekleşti.

Efe Yakkan açıklamasında, “Torbalı’nın geleceği için birlikte çalışabileceğimiz herkesle diyalog kurmaya önem veriyoruz. Yıldırım Hocamız da bu anlamda aday adaylığı sürecinde bizimle tatlı bir rekabet içerisinde. Ancak unutmamalıyız ki seçimin kazananı her zaman Torbalı olacak. Barış ve dayanışma diliyle, birlikte çalışarak Torbalı’yı daha iyi bir yere taşıyacağız” dedi.
Ziyaretin sonunda Efe Yakkan, Yıldırım Baytekin’e misafirperverliği için teşekkür ederek, “Yıldırım Hocamıza saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Torbalı için yapıcı projelerle dolu bir seçim süreci geçireceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.
Bu ziyaret, CHP içindeki demokratik süreç ve aday adaylarının birbirleriyle sağlıklı bir diyalog içerisinde olmalarını vurgulayan bir örnek olarak değerlendiriliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ