Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Meclis Üyeleri Birliği’nden Baytekin’e destek

Meclis Üyeleri Birliği’nden Baytekin’e destek

CHP Torbalı’nın iddialı belediye başkan aday adaylarından olan Yıldırım Baytekin, ziyaretlerine devam ediyor

Aday adaylık sürecinin başladığından beri ziyaretlerini sürdürerek projelerini anlatan  Baytekin’in dün ki ziyareti belediye meclis, il genel meclisi, belediye başkanlığı görevini yapmış ve yapanların bir araya gelerek kurulan Türkiye de 76 il ve ilçelerinde temsilcileri olan Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’ne oldu.

BİRLİK GENEL BAŞKANI YALÇIN KOCABIYIK

Başkan Kocabıyık şu an Torbalı Belediyesinde meclis üyesi ve birliğin Torbalı Temsilcisi olan Yıldırım Baytekin’i çok iyi tanıdıklarını belirterek, “Yıldırım Baytekin, eğitimci olması nedeniyle Torbalı’da her kesimden olan vatandaşların çocuklarına eğitimde katkısı olmuş, aynı zamanda CHP teşkilatlarında bulunup meclis üyesi olan çalışkan  özverili kişiliği olan bir arkadaşımızdır, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ADAY ADAYI YILDIRIM BAYTEKİN

Baytekin birliğin misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, “Sizler gibi tecrübeli, siyasette değişik görev almış kişilerin karşısında benim fazla söyleyecek neyim olabilir ki. Ancak ben CHP teşkilatlarında 2004 yılından beri bulunmuş  meclis üyesi olmuş ve şimdi de tecrübelerimle ve projelerimle başkan aday adayı oldum. Torbalı bu seçimlerde seçimi kazanması için değişik görüşte olsun olmasın vatandaşlara ulaşmalı oy istemelidir,  beni her kesimden vatandaşlarım tanırlar onun için ben kendimi avantajlı buluyorum” dedi.

TORBALI SEVDAM

Torbalı’ya Torbalı insanına sevdalıyım diyen Baytekin, “Bizim sloganımız Sevdam Torbalı’dır. Torbalı’yı ve Torbalılılara yıllardır birçok alanda hizmet verdim. Bununla da hep gurur duydum. Ayrıştırmadan herkese eşit yaklaşacak şekilde projelerimizi hazırladık. Sosyal Demokratlık neyi gerektiriyorsa o şekilde çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ