Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yıldız’dan yeni yıl mesajı

Yıldız’dan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı olan Mahmut Yıldız, yoğun bir program içerisinde ilçe halkıyla buluşmaya devam ediyor. Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldız, Torbalı halkına 2024 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diledi.
Yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarını sürdüren Mahmut Yıldız, ilçe halkıyla bir araya gelerek sorun ve beklentilerini dinlemeye devam ediyor. Halkın sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Yıldız, Torbalı’yı karış karış geziyor.
Yılbaşı nedeniyle bir açıklama yapan Mahmut Yıldız, “Yeni bir yılın kapısını aralarken, umut dolu bir geleceği birlikte inşa etmek adına bir adım daha atmış olmanın heyecanını yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl içinde birlikte nice mücadelelere giriştik, zorlukları birlikte aştık. 2024, yeni projelerin, umutların ve başarıların bir araya geldiği bir yıl olsun. Tüm Torbalı halkının yeni yılını kutluyorum. 2024 yılının tüm Torbalı’ya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ