Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan Çağlar’a tam destek

Günaydın’dan Çağlar’a tam destek

2024 yerel seçimleri öncesinde AK Parti tabanı birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Çağlar’ın isminin açıklanması tüm Torbalı’da büyük destek görürken, bir destek açıklaması da AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olan ve yaklaşık 2 aydır sahada aktif bir şekilde partisi için çalışan önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın’dan geldi. Günaydın yaptığı açıklamada “Bir olursak her zaman güçlü oluruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Selman Günaydın, “Değerli dava ve yol arkadaşlarım, değerli dostlarım. Geçtiğimiz süreçte sizlerin de desteğiyle Aday Adayı olarak Torbalımız için niyet ettik ve yola çıktık. 3 ay gibi bir sürede dolu dolu mahalle mahalle güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Desteğini esirgemeyip, bizimle birlikte büyük kutlu davamız AK Partimize hizmet için sahada çalışan en kıymetli zamanlarını bizimle geçiren dostlarıma, yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. “Bir olursak her zaman güçlü oluruz, bölünürsek dağılırız!” dedik. Bizler, Torbalımızın evlatları, bir araya gelerek kısa sürede neler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Rabbim, her zaman ilçemize hizmet etmeyi, davamıza sahip çıkmayı, nefsi bakmadan dostlarımızla aynı yolda yürümeyi bizlere nasip etsin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

AK PARTİ’DE BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Günaydın, “Nefsi bakmadığımız, hizmet için yola çıktığımız bu süreçte hep olduğumuz gibi onurlu ve erdemli bir duruş sergilemeye gayret gösterdik. Sizleri Allah için seviyor, bilmeden kırdığımız dostlarımız olduysa haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle, partimizin Torbalı Belediye Başkan Adayı olan, dava ve yol arkadaşımız Sayın Özgür Erman Çağlar’ı tebrik ediyor, gönülden başarılar diliyorum. Aday adaylığımız sürecinde verdiğiniz destekten, ettiğiniz dualardan dolayı sonsuz teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Kardeşiniz Selman Günaydın…” ifadelerini kullandı. Günaydın’ın paylaşımı parti tabanında büyük memnuniyet yarattı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ