Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Cumhur İttifak tek yürek

Cumhur İttifak tek yürek

Cumhur İttifakı Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar’ı makamında ziyaret ederek ilçe binasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret etti. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük’ün de katıldığı ziyarette birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı. MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Özgür Erman Çağlar hepimizin yıllardan beridir tanıdığı bildiği bir isim. Kendisi sadece Cumhur İttifakı’nın değil, tüm Torbalı’nın ortak adayıdır. Bizler de Cumhur İttifakı olarak sonuna kadar yanındayız. 31 Mart akşamı birlik ve beraberlik içerisinde Torbalı Belediyesi’ne Cumhur İttifakı bayrağı asıp, ilçemizde eser ve hizmetlerle dolu bir belediyecilik dönemi başlatacağız” dedi. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Bizler Cumhur İttifakı olarak et ve tırnak gibi olduk. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

ÇAĞLAR, “CUMHUR İTTİFAKI’NI MİLLETİMİZ MEYDANLARDA KURDU”

Cumhur İttifakı’nın meydanlarda millet tarafından kurulduğunu hatırlatan Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, “Burası bizim evimiz, biz buraya misafirliğe gelmedik. Ayrımız gayrımız hiç olmadı, bundan sonra da olmayacak. İlçemize el birliği ile hizmet edeceğiz. Torbalı’mızda yerel ve genel iktidarı bir araya getirip gönül köprüleri kurarak ilçemizin ihtiyacı olan eser ve hizmetleri hemşehrilerimize kazandıracağız. Rabbim bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu. Çağlar, daha sonra Torbalı Ülkü Ocakları’na da bir ziyaret gerçekleştirerek Ocak Başkanı Kürşad Gümüş ve buradaki gençlerle bir araya geldi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ