Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar’dan gazetecilerle samimi sohbet

Çağlar’dan gazetecilerle samimi sohbet

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, Torbalı’da faaliyet gösteren basın mensupları ile bir araya geldi. Torbalılı gazeteciler, Çağlar’a yaşadıkları sorunları anlattılar

Cumhur İttifakı Torbalı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Sadık İleri Bulvarı’nda gerçekleşen kahvaltı programına Torbalı’da aktif olarak gazetecilik yapan basın mensupları katıldı. Çağlar, “Bugüne kadar hep siyasetçiler anlattı, sizler haber yaptınız, bugün ben sizi dinlemek için geldim” dedi. Gazeteciler sahada yaşadıkları zorlukları anlatarak, Çağlar’dan belediye başkanı seçilmesi durumunda destek sözü aldılar.

“YEREL BASIN, HALKIN GÖZÜ VE KULAĞIDIR”

Torbalı’da çok güçlü bir yerel basın olduğuna dikkat çeken Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “Burada güzide basınımızın siz değerli temsilcileri ile bir araya gelmekten mutluluk duydum. Bugüne kadar hep siyasetçiler anlattı, sizler de haber yaptınız. Ama ben farklı bir şey yapacağım, bu kez siz anlatın, çünkü ben sizi dinlemeye geldim. Torbalı’da yıllardan beridir hemşehrilerimizin gözü ve kulağı oldunuz. İlçemizin sorunlarını gündeme getirip, çözümü noktasında önemli bir görev üstlendiniz. Tabi sizlerin de çektiği zorlukları ve sıkıntıları biliyorum. Göreve geldiğimizde Torbalı’da yerel basınımızın da güçlenmesi, kurumsallaşması adına elimizden gelen desteği sizlere sağlayacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ