Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Terzioğlu durmak bilmiyor

Terzioğlu durmak bilmiyor

İyi Partili Belediye Başkan adayı Melih Terzioğlu, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Terzioğlu Bahçelievler Güzelleştirme Derneği ile Torbalı Mardinliler Derneği’ni ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi

Bahçelievler Mahallesi Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği’nde dernek yönetimi ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Terzioğlu, “Torbalı’mızın hizmette unutulan mahallelerinden Bahçelievler mahallemizde Bahçelievler Mahallesi güzelleştirme yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kıymetli Dernek başkanımız değerli ağabeyim Ömer Sadık Sevili bey nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine, Bahçelievlerli hemşerilerimize bizlere göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyoruz” dedi.

İKİNCİ DURAĞI MARDİNLİLER DERNEĞİ OLDU

Terzioğlu’nun ikinci durağı Torbalı Mardinliler Derneği oldu. Terzioğlu burada yaptığı açıklamada, “Medeniyetlerin Beşiği Kadim Şehir Mardin’imizin Torbalı’mızdaki güler yüzlü, hoşgörülü kıymetli temsilcileri olan Torbalı Mardinliler Derneğimizi ziyaret ettik. Torbalımız ile ilgili sorunlarımızı konuştuk, çözüm önerilerimizi paylaştık. Bizlere gösterdikleri misafirperverlik, hoşgörü ve teveccüh için başta kıymetli Dernek Başkanımız Ömer Avinç bey olmak üzere dernek yöneticilerine üyelerine 50 yıldır birlikte yaşadığımız Mardinli hemşehrimize teşekkürleri bir borç biliriz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ