Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Gençler sordu, Özgür abileri cevapladı

Gençler sordu, Özgür abileri cevapladı

AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, Metropolis Otel’de yüzlerce gencin katılımı ile gerçekleşen Gençlik Buluşması’nda önemli mesajlar verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıya gençlerin ilgisi de yoğun oldu.

GENÇKART GELİYOR, TORBALI’YA 24 SAAT AÇIK OLACAK KÜTÜPHANE SÖZÜ!

Buluşmada gençlerin sorularını yanıtlayan ve yapacaklarını anlatan Çağlar, “Benim gençlerle aram hep iyi olmuştur. Gençlerle aramızda farklı bir gönül bağı var. Gençlere yönelik önemli projeler hazırlıyoruz. İlçemize bir gençlik merkezi ve kapalı havuz kazandıracağız, kapalı spor salonu, sosyal aktiviteler, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle gençlerimizin yanında olacağız. Üniversite öğrencisi gençlerimizin eğitimine katkı sağlamak amacıyla nakit desteği ve seyahatleri için ulaşım bileti desteğimiz olacak. GençKart ile Torbalı’nın gençleri Torbalı Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde aylık belirli bir limite kadar ücretsiz kullanım yapabilecekler. Torbalı’ya 24 saat açık olan devasa bir kütüphane kazandıracağız. Ben Torbalı’da en büyük desteği gençlerimizden göreceğime inanıyorum, gençlerimizden aldığımız enerji ile ilçemize çok büyük hizmetler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE BÜYÜK BİR HİKAYE YAZACAĞIZ!

Gençlerin sorularını yanıtlayan Çağlar, “Bizler Cumhur İttifakı olarak gençlerimizin beklentilerini biliyoruz. Birileri gençlerimizi gündelik siyasi çıkarlar uğruna dünya görüşüne, yaşam tarzına ya da siyasi ideolojik kalıplara sıkıştırmaya çalışsalar da, biz hiçbir zaman onlardan olmadık, olmayız. Dünya görüşü ne olursa olsun biz gençlerimize her zaman sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. 31 Mart’tan sonra kapımız gençlerimize açık olacak. Ben buraya bir belediye başkan adayı olarak değil, gençlerimizin dertleri ile dertlenen bir ağabeyleri olarak geldim. Şuna emin olun, sadece yol, asfalt ve kaldırım yapan bir belediye olmayacağız. İşinin ehli genç kadrolarla, liyakate önem verecek, şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile güven ortamında huzurlu ve mutlu bir Torbalı’yı sizlerle beraber el ele, omuz omuza inşa edeceğiz. Bizler Torbalı’ya hikaye anlatmaya değil, gençlerimizle beraber hikaye yazmaya geliyoruz. Biz buradayız, gençlerimiz burada. Verdiğiniz bu güçlü destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ