Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Emek ve alın teriniz bize emanet

Emek ve alın teriniz bize emanet

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, SS 8228 No’lu Torbalı Tarım İşçileri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif üyeleri ile sohbet eden Çağlar, 31 Mart’tan sonra “Emeğiniz ve alın teriniz bize emanet olacak” dedi

Torbalı’nın tarım ve sanayi kenti olduğunu hatırlatan Çağlar, “İlçemiz bir yönüyle tarım, bir yönüyle sanayi kenti. Belediye olarak bizlere düşen de üretimi destekleyip, sanayi ve tarım alanında emek harcayan hemşehrilerimizin yanında olmak. 31 Mart’tan sonra emeğiniz ve alın teriniz bize emanet olacak. Ekmeğinizi büyütmek için Torbalı Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

ULAŞIM PROJELERİMİZ TAŞIMACILIK MALİYETLERİNİ DÜŞÜRECEK

Yeşilköy’den Sağlık’a kadar kesintisiz bir ulaşım sağlayacaklarını belirten Çağlar, “Yeni kavşak ve battı-çıktı projelerimizle Yeşilköy’den Sağlık’a kadar kesintisiz ve konforlu bir ulaşım sağlayacağız. Bu şekilde taşımacılık maliyetlerini düşüreceğiz. Torbalı, Cumhuriyet ve Muratbey Mahallelerimizi kapsayan yeni çevre yolunu hizmete açacağız. Trafik master planımız ve yeni otoyol bağlantı noktalarımızla Torbalı’da trafik sorununa köklü bir çözüm getireceğiz” dedi.

TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ KURULACAK

Torbalı’da tarımsal üretimi destekleyeceklerini belirten Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “İlçemize Toprak Mahsulleri Ofisi kurarak tarımsal üretim yapan çiftçilerimizin yanında olacağız. Aynı zamanda Ziraat Odamızla beraber Toprak, Bitki ve Su Analiz Laboratuvarı kuracağız. Tarımsal kalkınmayı destekleyecek, üretimi hep beraber artıracağız. Sizlerin ekmeğini büyütmek için ne gerekiyorsa, el birliği ile yapacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ