Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Terzioğlu, projelerini tanıttı

Terzioğlu, projelerini tanıttı

İyi Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Melih Terzioğlu, yoğun bir katılımla projelerini anlattı. Torbalı Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleşen proje ve aday tanıtım toplantısında konuşan Terzioğlu 1 Nisan sabahında Torbalı için farklı bir dönemin başlayacağını söyledi

İyi Parti torbalı Belediye Başkan adayı Melih Terzioğlu, projelerini tanıttı. Yoğun bir katılım ile Torbalı Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleşen toplantıda tanıtılan projeler ilçe halkından tam not aldı. Gerçekleşen toplantıya İyi Parti İzmir İl başkanı Ülkü Doğan, Torbalı İlçe Başkanı Salih Korkmaz, sivil toplum örgütü temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Torbalı halkının talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan projeler, ulaşım, sanayi, ekonomi, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarda Torbalıya değer katacak. Torbalı halkının en temel ihtiyaçları için birçok konuda çözümlerin aktarıldığı proje tanıtım toplantısında, her bir projenin maliyet analizlerinin yapılmış olması da dikkat çekti.

TERZİOĞLU: “GÖNÜL İTTİFAKININ ADAYIYIM”

Gönül İttifakının Belediye Başkan Adayı olduğunu söyleyen İyi Parti Torbalı Belediye Başkan adayı Melih Terzioğlu, “Yeni dönemde kazandırmayı hedeflediğimiz projelerimiz ile huzurunuzdayım. İlçemiz için hazırladığımız deprem, trafik, hava kirliliği, moskof çayı çevre kirliliği, pazaryerleri, çocuk hastanesi, sanat merkezi, Ayrancılar hizmet binası, Ayrancılar polis karakolu, kadın sığınma evi, konuk evi, rehabilitasyon merkezi, hukuk danışmanlık merkezi, Torbalı park, kamyon garajı, otogar, hal ve soğuk hava deposu, kreş, sokak hayvanları, küçük sanayi, İZBAN’ın yer altına alınması, yağmur suyu toplama hattı, ulaşım projelerimizle siz değerli Torbalılı hemşerilerimize layık olmak ve hizmet etmek için çok çalışacağız” dedi. Torbalı Park ve İZBAN projeleri Lansmanın en ilgi çeken projeleri arasındaydı. Büyük bir katılımın olduğu proje tanıtım toplantısında belediye başkan adayı Terzioğlu rekor oyla sandıklardan çıkacağını dile getirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ