Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Gönül sofrası Karakuyu’da kuruldu

Gönül sofrası Karakuyu’da kuruldu

Cumhur İttifakı mahalle iftarlarına Karakuyu ile devam etti. Karakuyu Düğün Salonu’nda kurulan gönül sofrasına yüzlerce vatandaş katıldı

Cumhur İttifakı mahalle iftarlarına devam ediyor. Gönül sofrasının adresi bu kez Karakuyu Mahallesi oldu. Karakuyu’da kurulan iftar sofrasında yüzlerce vatandaş iftarını açtı. Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar’ın katılımı ile gerçekleşen iftara Karakuyu’lu vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. İftar sofrası vatandaşlarla bir araya gelen Çağlar, 31 Mart’tan sonra Torbalı’da “Hizmet Belediyeciliğinin” başlayacağını söyledi.

TORBALI’NIN GÜNDELİK SİYASETE DEĞİL, HİZMETE İHTİYACI VAR

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, Karakuyu’da gerçekleştirdiği buluşmada “hizmet” vurgusu yaptı. 15 ana başlık altında toplam 114 proje açıkladıklarını ifade eden Çağlar, “Torbalı’mız hızla büyüyor, ilçemiz büyürken ilçemizin sorunları da artıyor. Torbalı 5 yıl kaybetti, bir 5 yıl daha kaybetmesin. Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun tüm hemşehrilerimden 31 Mart’ta destek bekliyorum. Torbalı’nın gündelik siyasete değil, hizmete ihtiyacı var. Yerel ve genel iktidarı bir araya getirip, Torbalı’da yeniden hizmet belediyeciliği yapalım” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ