Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’nin yalanlarına Yüğrük’ten yanıt

CHP’nin yalanlarına Yüğrük’ten yanıt

Yerel seçimlere kısa bir süre kala olmadık yollara başvuran CHP’li adayın sözde iddialarına AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük’ten yanıt geldi. Yüğrük, söz konusu yalan ve iftiralara bu akşam Karakızlar Mahallesi’nde İzmir Marşı ile yanıt vereceklerini söyledi

Yüğrük yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

1) CHP’li Torbalı Belediyesi’nin Bando Şefi ve Muhtar Adayı Aytekin Özen’in şahsıma yönelik iddiaları tamamen gerçek dışıdır.

2) İzmir Marşımız ile ilgili en küçük bir beyanım olmamıştır.

3) Torbalı bürokrasisi, protokolü, CHP İlçe Başkanı ve yöneticilerinin huzurunda gerçekleşen tören, sükûnetle başlamış ve sükûnetle sona ermiştir. İddia edilen olaylar yaşansa, herhalde CHP İlçe Başkanı ve yöneticileri orada tepkilerini gösterirlerdi.

4-) İlgili şahıs da, tören sonrası sükûnetle alandan ayrılmıştır. Her ne hikmetse, törenden tam üç saat sonra alana dönmüş, gerçek dışı beyanlarla şahsıma saldırmış ve eylem başlatmıştır.

5-) Bu şahısla ilgili olarak, provokatif gerçek dışı beyanları sebebiyle Cumhuriyet Başsavcılığımıza suç duyurusunda bulunacağım.

6-) Ayrıca yaptığı açıklama ile şahsıma galiz ve ağır ifadeler kullanan CHP adayının seviyesine düşmeyeceğim. Bugün Torbalı sokaklarında, Atatürk’e “ırkçı” diyen CHP Milletvekili Yüksel Taşkın’la kol kola gezerek, Atatürk’e bakış açılarını ve gerçek yüzlerini herkese göstermişlerdir.

7-) 5 yıldır Torbalı’yı yöneten ve hizmet üretmeyenler, bu tarz oyunlardan medet umar hale gelmiştir. Vatandaşlarımız gerçekleri çok iyi görmekte ve değerlendirmektedir.

😎 Bu akşam Karakızlar’da gerçekleştireceğimiz mahalle toplantımızda, tüm hemşehrilerimizle birlikte her zaman olduğu gibi İzmir Marşımızı coşku içerisinde söyleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı bekleriz. Saygılarımla,

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ