Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

1 Nisan’da Torbalı’da güneş bir başka doğacak

1 Nisan’da Torbalı’da güneş bir başka doğacak

AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, Torbalı Mahallesi, Yazıbaşı ve Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirdiği programlarla saha çalışmalarını sürdürdü. Metropolis Bulvarı’nda esnaf ziyaretleri yapan, Yazıbaşı’da sanayi kuruluşlarını ziyaret eden Çağlar, iftarını Atatürk Mahallesi’nde kurulan Gönül Sofrası’nda 2 bine yakın mahalle sakiniyle birlikte yaptı. İftar sonrası Atatürk Mahallesi SKM önünde toplanan kalabalık bir gruba hitap eden Çağlar, “Son 10 güne girdik. 5 yılımızı heba eden, hiçbir hizmet üretmeyip Torbalı’yı kaderine terk eden CHP’li yerel yönetimden kurtulmaya 10 gün kaldı. 1 Nisan’da Torbalı’da güneş bir başka doğacak. Torbalı’da vatandaşına değer veren, hizmet odaklı, kentini ve geleceğini düşünen Gerçek Belediyecilik dönemi başlayacak” şeklinde konuştu.

CHP’Lİ YEREL YÖNETİM TORBALI’NIN 5 YILINI HEBA ETTİ!

Torbalı’yı 5 yıldır yöneten CHP’li yerel yönetimin hiçbir hizmet yapmadığını, ilçenin 5 yılının heba olduğunu hatırlatan Çağlar, acil çözüm bekleyen sorunları çözmek için 1 Nisan’dan itibaren kolları sıvayarak çalışmalara başlayacaklarını belirtti. Vatandaşın hiçbir derdine derman olmayan belediyecilik anlayışının 1 Nisan sabahı itibariyle tarihe gömüleceğini söyleyen Çağlar, “Torbalı bu tabloya, bu kötü yönetime asla layık değil. Torbalı’nın bir belediye binası yok, insanlarımızın sosyalleşebileceği alanlar mevcut değil. Toplanmayan çöpler, asfalta hasret kalıp köstebek yuvasına dönen çukurlarla dolu yollar, altyapının olmayışından her yağmurda göle dönen kaldırımsız sokaklar vatandaşlarımızı bezdirdi. Kışın çamura yazın ise toza esir oluyoruz, sivrisinek sorunu, koku problemi, bakımsız parklar Torbalı’ya yakışmıyor. Yeşile hasret kaldık, trafiği keşmekeş hale gelmiş bir ilçede yaşıyoruz, garajı olmayan, pazaryeri olmayan ve daha birçok sorunu olan bir yerleşim yerindeyiz. Bu sorunlar insanlarımızı mutsuz ediyor. Bunları çözmek için çok çalışacağız. Herkesin yaşamaktan mutlu olacağı bir Torbalı’yı inşa edeceğiz” ifadesinde bulundu.

SORUNLARDAN BAHSEDEMİYORLAR, ÇÜNKÜ SORUNUN KAYNAĞI KENDİLERİ

Torbalı’nın sorunlarının 7’den 70’e ilçede yaşayan herkes tarafından bilindiğini, ilçede 5 yıldır tek bir hizmet üretilmediği yönünde herkeste ortak bir kanaat olduğunu hatırlatan Çağlar, “Torbalı’da sokağa çıkın, kimi çevirirseniz çevirin size CHP’li belediyenin çalışmadığını söyleyecektir. Torbalı’nın en büyük probleminin bozuk yollar, çukurlar olduğunu ifade edecektir. Ama her ne hikmetse birileri bu sorunlara karşı üç maymunu oynuyor. Torbalı’yı yönetmeye talip olan, çıkar önce sorunları söyler ardından çözüm önerilerini sıralar. Ama görüyoruz ki, CHP’nin adayı hiç sorunlardan bahsetmiyor. Sürekli seçilirse yapacaklarını anlatıyor. Sorunlardan bahsetmemesinin sebebi gayet açık ve net. Torbalı’yı son 5 yıldır CHP yönetiyor ve bu 5 yılın son 3 yılında kendisi ilçe başkanıydı. Torbalı’nın boşa geçen 5 yılında en büyük paylardan birisi kendisine ait. Dolayısıyla sorunlardan bahsedemiyor. Ama vatandaşlarımız her şeyin farkında. Kimseyi aldatamazsınız. Eski hikayenin en büyük aktörü olanlar, yeni bir hikaye yazamaz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ