Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İyi Parti, Torbalı halkına havale etti

İyi Parti, Torbalı halkına havale etti

Dün akşam İyi Parti’nin 6.sıra belediye meclis üyesi adayına CHP rozeti takan CHP adayı Övünç Demir ile İlçe Başkanı Hakkı Polat’a İyi Parti’den sert tepki geldi. Bu tür modası geçmiş siyaset anlayışının hiçbir işe yaramayacağını belirten İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Salih Korkmaz, yapılan algı operasyonunu Torbalı halkına havale etti. Korkmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Sayın CHP yöneticilerinin modası geçmiş siyaset anlayışıyla meclis üyesi adayı transfer etmenin hiç bir işe yaramayacağını, 1 Nisan sabahı belediye başkanlığını ve meclis üyesi çoğunluğunu kazandığımızda tüm Torbalı’lı hemşehrilerimiz görecekler. Ellerindeki anketlerde kazandığımızı gören kişiler bu durumu tersine çevirmek için beyhude çabalar içine girmiş bulunmaktadırlar. Ancak hiç bir işe yaramayacak”

“SADECE 2 İSTİFA VAR, 148 KİŞİ NEREDE?”

Korkmaz, “Ayrıca dün akşam hem partimizden hemde meclis üyeliğinden istifa ettiğini tüm kamuoyuna deklare eden ve bir başka partiye katılan Erkan Karataş’a çağrımdır. Sözünde dur. İlçe seçim kuruluna meclis üyeliğinden istifa ettiğine dair dilekçeni teslim et. 150 kişi ile istifa edip, başka bir siyasi partiye katılmış olduğunu söylediğin arkadaşları da kamuoyuyla paylaşmalısın. Sen paylaşmazsan ben sadece 2 kişi olarak istifa edip, geçiş yaptığını kanıtlarıyla birlikte basın mensuplarıyla paylaşacağım.” Dedi.

“TORBALI HALKININ FERASETİNE BIRAKIYORUM”

Korkmaz, “Bu oynanan oyunun takdirini de sevgili Torbalı Halkının ferasetine bırakıyorum. Bir tarafta 150 kişi ile istifa ettiğini söyleyip İyi Parti meclis üyeliğinden de istifa ettiğini söyleyen ancak hala ilçe seçim kuruluna dilekçesini teslim etmeyen eski partilimiz, diğer tarafta ise bunun gerçekliğini hiç sorgulamadan hem 150 kişi ile geçiş yapıldığını hemde İyi Parti meclis üyeliği adaylığından istifa ettiğini tüm kamuoyuna bildiren bir siyasi parti var. Gönül ittifakımızın tüm fertlerine sesleniyorum. 31 Mart günü sandıklar açıldığında kazanacağımıza inancımız tamdır. Desteklerinizden dolayı şimdiden her birinize teşekkür ediyorum. Unutulmamalıdır ki; Yel kayadan sadece toz alır” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ