Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP belediyeciliği İzmir’de iflas etti!

CHP belediyeciliği İzmir’de iflas etti!

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir’de yaşanan sorunların belli olduğunu belirterek, “25 yıldır yönetiyorsunuz. Bunca yıllık CHP belediyeciliği döneminde, İzmir’e ne yaptınız diye sorarlar adama. Şu an gündemde yaşanan sorunların sebebi çok net bellidir. 25 yıldır devam eden CHP belediyeciliği İzmir’de iflas etmiş ve sonunda batmıştır” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK parti İzmir Milletvekili Kaya, “CHP İzmir İl Başkanı Sn. Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi memurlarının Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine başlattıkları eylemlerinin sebebini iktidar olarak göstermiş. Hemşehrilerimizin aklıyla alay etmeyi alışkanlık haline getirdiler. Aymazlığın bu kadarına da pes! Sn. Aslanoğlu’nun iddia ettiği gibi sorunun sebebi iktidar ise, neden sadece CHP’li İzmir Büyükşehir’in memurları eylemde! Her sıkıştığınızda, beceremediğinizde topu başkalarına atmayı artık bırakın. Taş olun, baş yarın, iş yapın” dedi.

SONUNDA BATMIŞTIR

Kaya, sözlerine şöyle devam etti: “Yine CHP İzmir Milletvekili Sn. Ednan Arslan da “İzmir’e iktidar hakkını vermedi” diyor. Hem de utanmadan, sıkılmadan. 25 yıldır yönetiyorsunuz. Bunca yıllık CHP belediyeciliği döneminde, İzmir’e ne yaptınız diye sorarlar adama. Şu an gündemde yaşanan sorunların sebebi çok net bellidir. 25 yıldır devam eden CHP belediyeciliği İzmir’de iflas etmiş ve sonunda batmıştır”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ