Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İsmail Uygur görüşme odasına alınıyor


CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Seyit Torun ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Parti kurmaylarının Torbalı için özel bir toplantı gerçekleştireceği ve Torbalı özelinde yaşanan sıkıntıları masaya yatıracağı, belediye başkanı İsmail Uygur ile görüşecekleri öğrenildi. Göreve geldiği günden bu yana birçok skandala imza atan Uygur’un istifasının gündemde olduğu belirtilirken, parti kurmaylarının belediye meclis üyeleri ve CHP İlçe Örgütü ile de görüşeceği bildirildi.

SEFER İPEKLİ DEVREDE

Uygur’un aday gösterilmesinde başrol oynayan ve genel merkezdeki güçlü ilişkileri sayesinde önümüzdeki dönem milletvekili olmasına kesin gözüyle bakılan Kent Konseyi Başkanı Sefer İpekli’nin devreye girdiği ve bir geçiş dönemi için parti kurmayları ile görüştüğü öğrenildi. Uygur’un zaten devam eden mahkemeleri nedeniyle her an ceza alabileceğini gündeme getiren İpekli, istifa kararının ertelenmesini istedi.

MECLİS KENDİ İÇİNDEN SEÇECEK

CHP kurmayları belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri ile de bir toplantı gerçekleştirip, Uygur’un durumunu masaya yatıracak. Uygur’un ceza alması, yada istifa ettirilmesi durumunda belediye meclisinin kendi içerisinden bir başkan seçecek olması nedeniyle meclis üyelerine yoğun markaj uygulayan CHP Genel Merkez yöneticileri, bu süreçte Sefer İpekli’ye de koordinatör görevi verecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ