Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Muhtarların sorunlarını Vali’ye iletti

Muhtarların sorunlarını Vali’ye iletti

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti. Günaydın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısında kendisine Torbalılı muhtarlar tarafından iletilen sorunlarla ilgili bir dosya verdi

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, geçtiğimiz hafta ilçedeki muhtarlarla bir toplantı gerçekleştirerek sorun ve taleplerini dinlemişti. O toplantıda ilçedeki muhtarlar tarafından dile getirilen sorunlarla ilgili bir dosya hazırlayan Günaydın, o dosyayı vali Köşger’e takdim etti. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Torbalı’nın sorunları ile yakından ilgilenerek, çözümü için ilgili birimlere talimat verdi.

VALİ KÖŞGER, BİZZAT İLGİLENECEK

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ı oldukça samimi bir şekilde karşılayan Vali Köşger, muhtarların ilettiği sorunlarla bizzat ilgilenme sözü verdi. Günaydın, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Sayın valimiz göreve başladığında kendisini ziyaret edememiştik. Hem bir hayırlı olsun ziyareti, hem de ilçemizin acil çözüm bekleyen sorunları ile ilgili hazırladığımız dosyayı kendisine takdim etmek için geldik. Oldukça verimli bir toplantı oldu. Sayın Valimiz Torbalı’nın sorunları ile yakından ilgilenerek, ilgili birimlere anında talimat verdi. Kendisine ilgi ve alakasından ötürü Torbalı halkı adına teşekkürlerimizi ilettik” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ