Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kaplancık’tan internet teşekkürü

Kaplancık’tan internet teşekkürü

Torbalı’nın en ücra mahallelerinden olan Kaplancık Mahallesi internet altyapısına kavuştu. Kısa bir süre önce AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile görüşüp, internet istediklerini belirten Kaplancık Mahallesi muhtarı Turan Aykır’ın bu talebi yerine getirildi. Kaya’nın devreye girmesiyle beraber, Torbalı’dan Kaplancık Mahallesi’ne kadar internet altyapısı oluşturuldu. İnternete kavuşan mahalle halkı, Milletvekili Kaya ile AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’a teşekkür etti.

KAYA DEVREYE GİRDİ, GÜNAYDIN TAKİP ETTİ

İlçe merkezine uzaklığı nedeniyle birçok hizmetten mahrum kalan ve adeta Torbalı’nın yetim mahallelerinden olan Kaplancık Mahallesi, sahipsiz bırakılmadı. Mahalle muhtarı Turan Aykır’ın internet talebine AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Mileltvekili Mahmut Atilla Kaya’dan olumlu yanıt geldi. Kaya’nın devreye girmesiyle çalışmalar başladı ve Kaplancık Mahallesi’ne internet altyapısı ulaştırıldı. Çalışmaların her kademesini AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın da yakından takip etti. Sorunun çözülmesi ile beraber Kaplancık Mahallesi’nde internete kavuşmanın sevinci yaşandı.

MAHALLE HALKINDAN TEŞEKKÜR GELDİ

Çalışmaların başlaması üzerine bir açıklama yapan Kaplancık Muhtarı Turan Aykır, “Mahallemize sıfırdan internet altyapısı kuruluyor. Köyümüzün her sorunu ile yakından ilgilenen bölge milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya ve AK Parti Torbalı İlçe Başkanı sayın Selman Günaydın başta olmak üzere, Telekom Bölge Müdürümüz Ali Erdem Genç ve Telekom Şefimiz Mehmet Arslan Ece’ye hem şahsım hem de mahalle halkım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ