Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın canlı yayında konuştu

Günaydın canlı yayında konuştu

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Ege TV’de yayınlanan ve Murat Gökhan’ın sunduğu Bizim Oba programının canlı yayın konuğu oldu. İzlenme rekorları kıran programda konuşan Günaydın, Torbalı Belediyesi’ne yönelik önemli eleştirilerde bulundu

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Ege TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Dün akşam yayınlanan ve deneyimli televizyon programcısı Murat Gökhan’ın sunduğu Bizim Oba isimli programda konuşan Günaydın, “Pandemi döneminde belediyenin açığını biz kapattık. Başta 65 yaş üstü vatandaşlarımız olmak üzere kapı kapı dolaşarak ihtiyaçlarını giderdik. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm teşkilat sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

“TÜM KURUMLARIMIZLA TORBALI HALKININ YANINDAYIZ”

Dağtekke’de, Özbey’de ve son olarak Çakırbeyli’de zulüm belediyeciliğinin yapıldığını belirten Günaydın, “Torbalı halkı rahat olsun. Onlar istedikleri kadar zulüm belediyeciliği ile abad olacaklarını sansınlar, biz Torbalı’da tüm kurumlarımızla beraber vatandaşlarımızın yanındayız. Torbalı halkını, zulüm belediyeciliğine teslim etmeyeceğiz. Belediye imkanları ile Torbalı halkına zulüm edilmesine müsaade etmeyeceğiz. En son Çakırbeyli’de denediler. Muhtarı tahliye etmek istediler. Muhtarımız şu an muhtarlık binasında köyüne hizmet vermeye devam ediyor” dedi.

“TORBALI’YI AK BELEDİYECİLİKLE YENİDEN BULUŞTURACAĞIZ”

Torbalı’da AK Parti döneminde yapılan hizmet ve eserlere sahip çıkılmadığını belirten Günaydın, “Geçmiş dönemde ilçemize bir belediye hizmet binası yaptık. Mevcut belediye binamız depremde hasar aldığı gerekçesiyle yıkıldı. Buna rağmen belediye başkanı, Torbalı Belediyesi’ni Kültür Merkezi’ne sıkıştırma yoluna gitti. Yüzde 70-80’i bitmiş binayı tamamlayıp kullanmak istemiyor. Koruma duvarlarını bile yıkıp, kaderine terk etmiş durumda. Binada her gün hırsızlık olayları meydana geliyor. Torbalı’yı ve Torbalı’nın kaynaklarını verimli bir şekilde yönetemeyen bir belediye ile karşı karşıyayız. İnşallah önümüzdeki ilk yerel seçimlerde Torbalı’yı bir kez daha AK Belediyecilikle buluşturacağız” dedi.

Kaçıranlar ve programı tekrar izlemek isteyenler için;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ