Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Üyeleri tek tek arıyorlar

Üyeleri tek tek arıyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yarın gerçekleşecek olan 7.Olağan İzmir İl Kongresi öncesinde Torbalı İlçe Teşkilatı da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe Başkanı, ana kademe, kadın ve gençlik kolları ile adeta seferberlik ilan eden AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, kongre öncesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu kapsamda İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Demirbağ öncülüğünde çalışmalarına hız veren AK Parti Torbalı İlçe Kadın Kolları da üyeleri tek tek arayarak, kongreye davet ediyorlar.

ARAÇLAR SAAT 10.00’DA HAREKET EDECEK

Torbalı’dan yoğun bir katılımın gerçekleşmesi beklenen İl Kongresi, Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Kongreye gitmek isteyen Torbalılı vatandaşlar için, her mahalleden araçlar kaldırılacak. Aynı şekilde parti binası önünden de araçlar, kongreye gitmek isteyen vatandaşları taşıyacak. Araçların saat 10.00’da hareket edeceği duyuruldu.

ERDOĞAN’IN PROGRAMI DA BELLİ OLDU

AK Parti İzmir İl Kongresi nedeniyle İzmir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir programı da belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yoğun geçmesi planlanan İzmir programında; ilk olarak Halkapınar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin tek aday olacağı AK Parti İzmir 7. Olağan Kongresi’ne katılacağı bildirildi. Ardından geçen 30 Ekim’de İzmir’i vuran 6.6 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan depremzedeler için TOKİ tarafından Bayraklı ilçesinde yapılacak konutların temel atma töreninde bulunacağı ifade edildi. Son olarak da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde yapılacak ‘Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi’ konulu konferansa katılacağı bildirildi.

GÜNAYDIN, TORBALI HALKINI DAVET ETTİ

Kongre öncesi AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın da bir duyuru yaparak, tüm Torbalı halkını kongreye davet etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ