Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan siyasi ahlak dersi

Günaydın’dan siyasi ahlak dersi

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’dan alkışlanacak bir davranış geldi. Günaydın, CHP’li Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’u sağlık problemleri yaşadığı bir süreçte eleştirmenin doğru olmadığını açıkladı.

BEKLENTİ VAR!

AK Partili Günaydın, “31 Mart 2019 tarihinde Torbalı Belediye Başkanı seçilen CHP’li Sn. İsmail Uygur, bu dönemdeki görevinde iki yılını doldurdu. Siyasetin genel kuralıdır. Yerel yönetimlerde iki yılını dolduran yöneticiler bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirir ve yaptıklarını, yapamadıklarını, bundan sonra yapmayı düşündüklerini kamuoyuna deklare eder. Buna karşılık da yerel muhalefet iki yılı değerlendirir, artıları ve eksileriyle belediye yönetiminin karnesini çıkarır” dedi. Günaydın, CHP’li Uygur’un performansının değerlendirilmesi yönünde kendisine bir beklenti olduğunu vurgulayarak, “Hem vatandaşlarımız, hem basın mensuplarımız bu konudaki karşılıklı değerlendirmeleri merakla bekliyor. Bu yönde bize ulaşan ısrarlı taleplere bir karşılık vermek gerektiğinden, bu zorunlu açıklamayı yapıyoruz” dedi.

SİYASİ DEĞERLENDİRMEYİ UYGUN BULMUYORUZ

Günaydın konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Torbalı Belediye Başkanı Sn. Uygur’un, 25 gün önce evinde çıkan yangın sonucunda dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldığını daha sonra da taburcu olarak tedavisine evinde devam edildiğini basından öğrenmiştik.  Belediye kanadından resmi bir açıklama yapılmış olmasa da, Uygur’un tedavi sürecinin devam ettiğini, henüz görevinin başına dönmemiş olmasından anlıyoruz. Göreve döndüğünde, iki yıllık çalışma döneminin bir değerlendirmesini mutlaka yapacaktır. O değerlendirmeyi gördükten sonra, bizler de hazırladığımız karneyi kamuoyuna sunarız. Şu anda kendisi görevinin başında değilken, sağlık problemleriyle uğraşırken, siyasi bir değerlendirme yapmayı doğru bulmuyoruz.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ