Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Milletin partisi 20 yaşında!

Milletin partisi 20 yaşında!

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti’nin kuruluş yıldönümünü kutladı.

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 20. kuruluş yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Günaydın açıklamasında “Büyük ve güçlü Türkiye’nin müjdecisi, milletin partisi AK Parti bundan 20 yıl önce bir 14 Ağustos günü ülkemizin üzerine bir güneş gibi doğdu. Ülkemizin her anlamda büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde iş başına gelen AK Parti, milletimizin büyük teveccühü ile girdiği her seçimde birinci parti olmuş, siyasi tarihimizde kırılması zor bir rekora imza atmıştır. 20 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kapatma davalarından e- muhtıralara, 17-25 Aralık operasyonundan gezi kalkışması ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi pek çok anti demokratik müdahaleye maruz kalmış ancak milletimizin engin feraseti ve tankların önünde duran cesaretiyle demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur.

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI

Geride kalan 20 yılda pek çok başarıya imza atan AK Parti döneminde ülkemiz adeta çağ atlamış, ekonomiden, sağlığa, iç ve dış politikadan enerjiye, tarımdan ulaşıma, turizmden insan haklarına kadar pek çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır. Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti, sadece ülkemizin değil, tüm İslam aleminin ve gönül coğrafyamızın umudu olmuştur.

TÜM DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK kadrolar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük bir aşkla ve şevkle ülkemize ve Aziz Milletimize hizmet etmeye ilk günkü inanç ve heyecanla çalışmaya, “Büyük ve Güçlü Türkiye” hedefine inanç ve azimle yürümeye devam edeceğiz. Partimizin 20. Kuruluş yılı vesilesi ile bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma Rabbimden rahmet diliyorum. AK Parti’mizin 20. kuruluş yılını kutluyor, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

RABBİM ÜLKEMİZİ AFETLERDEN KORUSUN

Başkan Günaydın, “Ülke olarak son dönemlerde büyük felaketler yaşıyoruz. Önce yangınlarla son olarak da Kastamonu, Sinop ve Bartın’da gerçekleşen sel felaketleri hepimizi derinden üzdü. Ülkemizin yaşadığı felaketlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Rabbim ülkemizi her türlü afetlerden muhafaza eylesin.” sözleriyle açıklamasını tamamladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ