Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

AK Parti’nin ayak sesleri!

AK Parti’nin ayak sesleri!

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı Metropolis Otel’de Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımın sağlandığı toplantıda salonlara sığmayan parti teşkilatı Torbalı’daki gücünü bir kez daha gösterdi. Birlik ve beraberlik mesajlarının ön planda olduğu toplantıda 2023 ve 2024 hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam mesajı verildi

Büyük bir coşkuya sahne olan toplantıda konuşan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Bugün burada sağlamış olduğumuz bu birlik ve beraberliğimiz, 2023 ve 2024 seçimlerinin işaretidir. Bizler bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da yılmadan, usanmadan, yorulmadan Torbalı’yı karış karış gezip çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti her zaman birlik ve beraberliğin adresi olmuştur, bizler de bu anlayışla partimiz için, davamız için, milletimiz ve memleketimiz için kişisel küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakıp el ele, omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz. Önce 2023’te Cumhurbaşkanımızı tekrardan Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz, sonrasında ise 2024’te Torbalı Belediyesi’ni geri alacağız. Yiğit düştüğü yerden kalkar. Torbalı’yı kazanacağız. Hiç kimsenin endişesi olmasın” dedi.

“HEM 2023, HEM 2024’TE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

Konuşmasında belediye meclisinde gerçekleşen başkanlık seçimine değinen AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, “Belediye meclisindeki seçimde bir duruş göstererek, sizlerin de desteği ile aday olduk. O süreçte şahsıma verdikleri destek nedeniyle Cumhur İttifakı ilçe başkanlarına, meclis üyelerimize ve başta milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya olmak üzere desteğini her zaman yanımda hissettiğim sizlere teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzdeki 2023 ve 2024 seçimleri var. Kırdığımız, üzdüğümüz kim varsa kapısına gideceğiz, gerekirse kapısında yatacağız ve önce 2023’te, sonra da 2024’te partimizi Torbalı’da yeniden birinci parti yapacağız” dedi.

KAYA’DAN GÜNAYDIN’A TEŞEKKÜR

AK Parti Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısında sahneye son olarak AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya çıktı. Konuşmasına İlçe Başkanı Selman Günaydın ve ekibine teşekkür ederek başlayan Kaya, “Torbalı’da muhteşem bir tabloyla karşılaştık. İlçe Başkanımız Selman Günaydın göreve geldiğinden beri kapı kapı dolaşarak çalışıyor. Kendisine ve ekibine, hepsi pırıl pırıl arkadaşlardan oluşan ilçe yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Bu gayretli çalışmalarında her zaman arkalarındayız. Torbalı’da 2014 yılında Adnan Yaşar Görmez’i belediye başkanı, 2015 yılında da bu kardeşinizi de milletvekili seçtirip Ankara’ya gönderdiniz. Şu kısacık dönemde ilçemize altyapıdan ulaşıma, şehircilikten belediyeciliğe, eğitimden sağlığa 1 Katrilyon’dan fazla hizmet sağladık. Ama maalesef 2019 yılında belediyemizi kaybettik, bakın sadece 2 buçuk yılda Torbalı’yı getirdikleri hali görüyorsunuz. Bizler hükümet yatırımlarımıza devam ediyoruz. Torbalı’nın ihtiyaçları noktasında Kemalpaşa Kavşağı’nı düzenliyoruz. İlçemize 64 yeni mobilya fabrikası getiriyoruz. Hastanemizle, okullarımızla Torbalı’nın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri el birliği ile ilçemize kazandırmaya devam ediyoruz. Belediyecilik noktasında ise maalesef Torbalı 5 yılını kaybetti” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ