Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Emlakçılar eylem yapacak

Emlakçılar eylem yapacak

İlçenin tek emlakçı birliği olan TOREMDER, yarın Tapu Dairesi önünde eylem yapacak.

BAŞKAN Serkan Filiz, ilçede faaliyet gösteren bazı emlak firmalarına ateş püskürdü. Müşterileri kandırmaya yönelik ‘asılsız ilanlarla’ mağdur etmek isteyenlere karşı yarın ayaklanıyor. Saat 14.00’te Torbalı Tapu Dairesi önünde bir araya gelecek olan emlakçı esnafı ‘basın açıklaması’ yapacak. TOREMDER Başkanı Filiz, Torbalı’da ulunan bazı emlak firmalarının sahte ve yanlış bilgilerle hazırladıkları ilanlarla müşteriyi yanıltmaya ve mağdur etme çabalarına sert tepki gösterdi.

TÜM EMLAK FİRMALARINI BASIN AÇIKLAMASINA DAVET ETTİ

MÜŞTERİLERİN yanı sıra diğer emlak firmalarının da bu ilanlar nedeniyle itibarlarının zedelendiğini söyleyen TOREMDER Başkanı Serkan Filiz, yanıltıcı ilanlarla müşterileri kandırmak isteyenlerin haricinde olan tüm diğer emlak firmalarını saat 14’te Tapu önünde toplanmaya davet etti.

‘ARTIK YETER’

“ARTIK yeter diyoruz” diye konuşan Başkan Filiz, “Emlakçıları lekelemeye çalışan, isimlerini kötüye çıkaran bu firmalara karşı artık birleşmek ve yumruğumuzu bir yere vurmak zorundayız. Bunlar böyle yaptıkça, kendilerine karşı herhangi bir eylemde bulunmadıklarını görünce daha da cesaretleniyorlar. Ama o kadar kolay olmayacak!” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ