Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Doğalgaz olmayan köy kalmayacak

Doğalgaz olmayan köy kalmayacak

Torbalı’nın köylerine yatırım ve hizmet seferberliği devam ediyor. Önceki gün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın destekleri ile Torbalı’da üreticilere koyun ve koç dağıtan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, bugün de Torbalılı muhtarlarla beraber İzmirgaz’ı ziyaret etti. Daha önce Özbey, Yazıbaşı ve Türkmenköy’de doğalgaz müjdesi veren Günaydın, bugün de Ahmetli, Çapak, Yeniköy ve İstiklal Mahallelerine müjdeyi verdi. İmzalanan protokol ile bu mahalleler de 2022 yatırım programına dahil edildiler.

TORBALI’NIN KÖYLERİ KALKINIYOR

Daha önce Özbey, Yazıbaşı ve Türkmenköy’ün doğalgaz ile buluşmasını sağlayan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, 2022 yılı yatırım programına Torbalı’dan 4 mahalleyi ekletti. Bugün İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’i ziyaret eden Günaydın’a muhtarlar ve mahalle başkanları da eşlik ettiler. İmzalanan protokol ile 2022 yılında Ahmetli, Çapak, Yeniköy ve İstiklal Mahallelerine de doğalgaz gelecek.

ATİLLA KAYA’YA TEŞEKKÜR

Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın büyük emekleri olduğunu belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Muhtarlarımız ve mahalle başkanlarımızla beraber bugün İzmirgaz Genel Müdürümüz sayın Ahmet Yetik’i ziyaret ettik. Bilindiği gibi daha önce bölge milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’nın yoğun emekleri ve girişimleri neticesinde Özbey, Yazıbaşı ve Türkmenköy mahallelerimizi doğalgaz ile buluşturmuştuk. Bugün de İstiklal, Ahmetli, Çapak ve Yeniköy mahallelerimizi 2022 yatırım programına dahil ettik. Güzel ilçemiz Torbalı’ya ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ