Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Pancar’daki darp olayını inkar ettiler

Pancar’daki darp olayını inkar ettiler

Geçtiğimiz gün Pancar’da Savaş Benli’nin yaşadığı saldırı olayı hem ilçe kamuoyunda, hem de ulusal basında geniş yankı uyandırdı. En son CHP’nin efsane il başkanlarından Kemal Karataş sosyal medya paylaşımında bu iddiaya yer vermişti. Bunun üzerine bugün toplanan CHP’li Belediye meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Mithat Tekin yaşanan olayı inkar ederek gazetecileri suçladı. Tekin ve meclis üyeleri bir de kınama mesajı yayınlayarak, yaşanan olayın üzerini örtmeye çalıştılar.

MİLLET İTTİFAKI DEDİLER, SADECE CHP’LİLER KATILDI

Yapılan toplantıda Millet İttifakı adına açıklama yaptığını belirten Belediye Başkanı Mithat Tekin’in yanında sadece CHP’li belediye meclis üyelerinin olması dikkat çekti. Tekin’in hangi belediye meclis üyesinin hangi partiden olduğunu bilmediği öne sürülürken, belediyedeki ittifakın Millet İttifakı değil, Huzur İttifakı olduğu kamuoyunda konuşuluyor.

İŞTE YAPILAN O AÇIKLAMA

Yapılan açıklamada “Basın ve sosyal medya mecralarında meclis üyemiz Savaş Benli’ye belirli çevrelerce bilinçli ve kasıtlı olarak yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Partililerimiz ve meclis üyemiz arasında hiçbir münakaşa ve tartışma yaşanmamıştır. Basında yer alan tüm haberler tamamen asılsızdır. Bu asılsız haberlerle yapılmak istenen partimizi itibarsızlaştırmaya çalışmaktır. Dedikodular üzerinden yürütülen çirkin siyasi politikalara karşı Millet İttifakı Meclis Üyeleri olarak kınıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ