Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Federasyon Torbalı’ya geldi

Federasyon Torbalı’ya geldi

Kısa bir süre önce İbrahim Demir başkanlığında Torbalı’da şube açan ve dikkat çeken çalışmalara imza atan Birlik ve Beraberlik Federasyonu yönetimi ilçemize geldi. Federasyon Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mithat Tekin’i de makamında ziyaret ettiler

Türkiye genelinde dikkat çeken çalışmalara imza atan Birlik ve Beraberlik Federasyonu, kısa bir süre önce Torbalı’da da şube açma kararı almıştı. Federasyonu’ndan Torbalı Şube Başkanlığı’na İbrahim Demir’in atanmasıyla beraber, sosyal yardımlaşma konusunda birçok proje hayata geçirilmişti. Son olarak Askıda Meyve-Sebze kampanyası ile tüm Türkiye’ye örnek olan bir çalışmaya imza atan Birlik ve Beraberlik Federasyonu, Torbalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Federasyonun ilçedeki çalışmalarını inceleyen Başkan Mehmet Diş ve yönetimi, belediye başkanı Mithat Tekin’i de makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

TEKİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Torbalı Belediyesi’ne gerçekleştirilen ziyarete Federasyon Başkanı Mehmet Diş, Başkanvekili Meliz Demir, Teşkilat Başkanı Tamer Bayrakdar, Teşkilat Bşk.Yrd. Erdal Cömert, Ege Koordinatörü Tamer Yentür, Koordinatör Yardımcısı Osman Serkan Çağlasa, İzmir İl Başkanı Sercan Akay, Torbalı İlçe Başkanı İbrahim Demir ile Torbalı İlçe Yöneticileri Selahattin Koçak, Özalp Tör ve Yıldırım Eroğlu katıldı. Ziyarette Torbalı Belediyesi’nin Federasyonun ilçedeki çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Mithat Tekin’e teşekkür plaketi verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ