Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ortaokul bölümü de açıldı

Ortaokul bölümü de açıldı

2018 yılında yıkılan ve yeniden inşa edilen Fatih İlköğretim Okulu’nun ilkokul bölümü iki hafta önce açılmıştı. Bugün de ortaokul bölümü düzenlenen törenle eğitim ve öğretime açıldı. Okul bahçesinde öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen törene İlçe Kaymakamı Ercan Öter, MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun ve öğrenci velileri katıldılar.

TOSUN, “CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Açılış töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, “Bu okulun ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, ilçemizin çok değerli milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür ediyorum. Bu okulun yapımında ve tamamlanmasında sayın vekilimizin çok büyük emekleri oldu. Aynı şekilde sayın valimize ve İl Milli Eğitim Müdürü’müze de teşekkürlerimi iletiyorum. Okulumuzun siz değerli öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ÖTER, ÖĞRENCİLERDEN SÖZ ALDI

İLÇE Kaymakamı Ercan Öter yaptığı konuşmada, “Müteahhit firmadan kaynaklı gecikme sebebiyle okulumuzu biraz gecikmeli açıyoruz. Normalde 2018 yılında ihalesini yapmıştık. Bölge milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile okulumuzu ilçemize kazandırdık, kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Torbalı çok hızlı büyüyen ve sürekli yeni okullara ihtiyaç duyan bir ilçe. Bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda başarı dileklerimi iletirken bir de söz vermenizi istiyorum. Derslerinize çalışıp, başarılı öğrenciler olacaksınız” dedi. Öğrenciler Kaymakam Öter’e başarı sözü verdiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ