Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ülkücüler sahaya indi

Ülkücüler sahaya indi

Seçim çalışmalarına Ramazan ayında da devam eden Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi, kapı kapı gezerek destek arayacak. Göreve geldiği günden bu yana saha çalışmaları ile dikkat çeken MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar, 14 Mayıs’ta rekor oy oranına ulaşacaklarını belirtti

Kaçar yaptığı açıklamada, “Ülkemiz için, milletimiz için, vatan, bayrak ve ezan sevdası taşıyan tüm Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ile gece gündüz sahada çalışıyoruz. 14 Mayıs’ta milletimiz sadece Cumhurbaşkanını seçmeyecek, aynı zamanda büyük ve güçlü Türkiye’nin ikinci yüzyılına da oy verecek. Tüm iç ve dış tehditleri bertaraf etmiş olan Cumhur İttifakı’nın karşısında şer odakları milletimize sadece ve sadece eski karanlık günleri vaat ediyorlar. Bu ülkenin milliyetçileri olarak üzerimizdeki tarihi sorumluluğun bilincindeyiz. O nedenle 14 Mayıs’a kadar kapı kapı gezeceğiz, vatandaşlarımıza tek tek anlatacağız. Türkiye’yi karanlık odaklara teslim etmeyeceğiz” dedi.

ÜLKÜCÜLERİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI’DIR

Ülkücülerin her seçimde olduğu gibi 14 Mayıs’ta da Cumhur İttifakı’na destek vereceklerini belirten MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Milliyetçi maskesi takarak, karanlık ittifaklara destek verenleri milletimiz iyi biliyor. Kendini milliyetçi gören tüm ülküdaşlarımızın tek adresi Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Ülkü Ocaklarımızla beraber bizler aydınlık bir Türkiye için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saha çalışmalarımızda özellikle genç kardeşlerimizin büyük desteğini görüyoruz. Bu destek Türkiye’nin geleceği adına bizlere umut veriyor. Kimse meydanı boş sanmasın, Türk milliyetçileri olarak bizler her zaman sahada olacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ