Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Şimdi birlik olma vaktidir

Şimdi birlik olma vaktidir

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının ardından Torbalı halkına teşekkür eden AK Parti önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Türkiye Yüzyılı başladı” dedi

Torbalı halkının güçlü şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiğini belirten Günaydın, “Torbalı halkı bugüne kadar her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü desteğini yinelemiştir. Ben öncelikle tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum. Seçim döneminde gösterdikleri gayret ve çalışmalardan ötürü de başta Torbalı’nın evladı milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya olmak üzere Cumhur İttifakı üyesi siyasi partilerimizi, parti teşkilatlarımızı, gönüldaşlarımızı yürekten tebrik ediyorum. Bu sonuçlar önümüzdeki yerel seçimler için de Cumhur İttifakı olarak elimizi güçlendiriyor. Torbalı halkı, aynı güçlü desteği yerel seçimde de verecektir” dedi.

“85 MİLYON BİRİZ”

Siyasi sürecin artık geride kaldığını ifade eden Günaydın, “Hoşgörü ve centilmenliğin ön planda olduğu bir seçim süreci yaşadık. Hemşehrilerimiz sandık başına giderek siyasi tercihlerine göre oylarını kullandılar. Hangi adaya oy vermiş olursa olsun, herkesin siyasi görüşüne saygılıyız. Artık seçim süreci geride kaldı. Şimdi birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin, milletimizin huzuru ve refahı için hep beraber çalışma vaktidir. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılı yapmak için 85 milyon insanımızla beraber gayret göstereceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ