Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Şehiriçi ulaşımı başlıyor

Şehiriçi ulaşımı başlıyor

Torbalı’nın kanayan yarası haline gelen ve yıllardır çözülemeyen şehir içi ulaşım sorunu AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri sonucu çözüme kavuştu. UKOME’de gerçekleşen toplantıda CHP’li üyelerin ret oyuna karşı oy çokluğu ile kabul edilen protokol sonucu, Torbalı’da birkaç gün içinde şehir içi dolmuşları hizmet vermeye başlayacak. UKOME toplantısı sonrası Şehir içi taşımacılığı yapan kooperatif başkanları bir araya gelerek AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür açıklaması yaptılar.

ERDAL AKSOY: “KAYA’NIN GİRŞİMLERİ İLE ÇÖZÜLDÜ”

Torbalı’da şehiriçi ulaşımı yapan S.S. 66 No’lu Torbalı-İzmir Şehiriçi Kooperatifi Başkanı Erdal Aksoy, “Torbalı’nın kanayan yarası haline gelen şehir içi ulaşımı nihayet AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri ile çözüldü. Sayın vekilimize çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Başta dolmuşçu esnafımız olmak üzere tüm Torbalı’ya hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde ilçe halkımıza hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

CEMAL ÖZKAYA: “TORBALI HALKININ MAĞDURİYETİ SON BULDU”

S.S. 25 No’lu Torbalı-İzmir Şehiriçi Kooperatifi Başkanı Cemal Özkaya, “Şehir içi ulaşımının olmaması Torbalı’da ciddi mağduriyetlere sebep oluyordu. Sağ olsun ilçemizin evladı AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile Torbalı halkının bu mağduriyeti giderildi. Sayın vekilimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

MURAT BAYKARA: “ATİLLA KAYA VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

S.S. 11 No’lu Torbalı-İzmir Şehiriçi Kooperatifi Başkanı Murat Baykara, “Şehir içi ulaşımının tekrar başlamasıyla beraber yüzlerce dolmuşçu esnafımız ekmeğine kavuşmuş olacak. Yıllardır çözülemeyen bu sorun sayın vekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın sayesinde çözülmüş oldu. Torbalı’nın bir sorunu daha çözüme kavuşmuş oldu. Sayın vekilimize desteklerinden dolayı şoför esnafımız ve ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

VEYSİ GÜNER: “VEKİLİMİZ OLMASA BU SORUN ÇÖZÜLEMEZDİ”

S.S. Metropolis Torbalı-İzmir Şehiriçi Kooperatifi Başkanı Veysi Güner, “Vekilimizin girişimleri ile ilçemizin bir sorunu da çözüme kavuştu. Şoför esnafı olarak sayın vekilimize teşekkür ediyoruz. İlçe halkımızı kaliteli ve konforlu bir ulaşıma kavuşturmak için de bizler de kooperatifler olarak elimizden geleni yapacağız. Torbalı’ya hayırlı olsun” dedi.

YAVAŞ: “KÖY DOLMUŞLARI İÇİN DE BİR DÜZENLEME YAPILACAK”

Ulaşım sorununun çözümüne sunduğu katkı nedeniyle AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür eden Torbalı Şoförler Odası Başkanı Muammer Yavaş, “İlçemizin evladı AK Parti İzmir Milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’ya odamız, şoför esnafımız, üyelerimiz ve tüm Torbalı halkı adına teşekkür ediyorum. Köy dolmuşları ile ilgili de kısa bir süre için de bir düzenleme yapılacak. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ