Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Vatandaş nereden yürüsün?

Vatandaş nereden yürüsün?

AK Parti zamanında başlayan ve CHP döneminde bir türlü ilerlemeyen altgeçit çalışmaları vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor. AK Parti döneminde başlayan ve büyük bir bölümü tamamlanan çalışmalar, CHP belediyesi döneminde ilerlemedi. Özellikle Barış Yapı Sitesi’nin karşısında bulunan altgeçit çalışmaları, kaldırımın da yaya trafiğine kapatılmasıyla iyice çileye dönüştü. Buradan geçmek için yola inmek zorunda kaldıklarını belirten çevre sakinleri, çalışmaların bir an önce tamamlanmasını istiyorlar.

AK PARTİ’NİN DEVAM EDENYATIRIMLARI DURDURULDU

AK Parti döneminde başlayan tüm yatırımlar, CHP’li İsmail Uygur belediyesinin göreve gelmesiyle ya durduruldu, yada çok yavaş ilerliyor. Bunlardan biri de devam eden altgeçit çalışmaları. Daha önce Kapalıpazar yerinde altgeçit inşa eden AK Partili Adnan Yaşar Görmez belediyesi, buradaki çalışmayı 6 ayda tamamlayarak vatandaşın kullanımına açmıştı. Ardından temeli atılan ve büyük ölçüde yapımı tamamlanan diğer altgeçitler ise 2 yıldan uzun bir süredir tamamlanamıyor.

VATANDAŞ, İHBAR HATTIMIZA GÖNDERDİ

Barış Yapı Sitesi’nde oturduğunu ve özellikle çocuk arabasıyla bu yoldan geçmekte zorluk çektiğini belirten bir vatandaşımız, ihbar hattımıza gönderdiği fotoğraf ile yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi. Torbalı Belediyesi’nin altgeçit çalışmalarını ne zaman tamamlayacağı bilinmiyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ